שירותי התקנת טלויזיה בטירת הכרמל

הטלוויזיה תופסת הרבה מקום? אפשר לתלות אותה!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
תוכן עניינים

שירותי התקנת טלויזיה בטירת הכרמלשירותי התקנת טלויזיה בטירת הכרמל ובכלל היא פעילות פשוטה כביכול ולכן רבים בוחרים לבצע אותה בעצמם. אך חשוב להבין, כי יש הבדל בין סוגי מתקני תלייה שונים וסוגי קירות שונים שישפיעו על ההתקנה. במידה שלא תדעו כיצד להתייחס לכל אחד מהאלמנטים אתם עלולים להתקין את הטלוויזיה באופן שגוי ולגרום נזק לרכוש. לכן, מומלץ לבצע התקנת טלויזיה על ידי אנשי מקצוע. על שירותי התקנת טלויזיה בטירת הכרמל והאלמנטים החשובים נרחיב במאמר הבא. 

 

למה לא לבצע התקנה באופן עצמאי?

כפי שציינו, שירותי התקנת טלויזיה בטירת הכרמל היא כביכול פעולה פשוטה ולכן רבים מחליטים לבצע אותה בעצמם ולא להיעזר באיש מקצוע. כאשר שוקלים התקנה עצמאית, חשוב להבין שיש מספר אלמנטים שעליכם לקחת בחשבון. קודם כל, חשוב לדעת מה סוג הקיר עליו אתם רוצים להתקין את הטלוויזיה. יש מתקני תלייה שמתאימים לקירות גבס ויש כאלה לקירות בטון. כמו כן חשוב לדעת מה המשקל של הטלוויזיה ולהתאים לה את סוג מתקן התלייה. בנוסף חשוב לדעת מה גובה התלייה הנכון בהתאם לחלל בו תתבצע ההתקנה. לדוגמא, גובה התלייה בסלון יהיה שונה מגובה התלייה בחדר השינה. אם אינכם בטוחים כיצד לעשות זאת לבד מומלץ להיעזר באיש מקצוע בשביל להימנע מגרימת נזק.

שימו לב- ישנם מקרים רבים בהם האחריות על הטלוויזיה לא תקפה במקרה של התקנה עצמאית. לכן לפני שאתם מחליטים להתקין את הטלוויזיה בעצמכם בדקו האם האחריות תהיה עדיין בתוקף גם במצב שנגרם נזק בעקבות ההתקנה. ברוב המקרים בהם ההתקנה תתבצע באופן רשלני, אך על ידי מתקין מקצועי, האחריות עדיין תהיה תקפה. 

 

בחרו איש מקצוע מתאים

כפי שהבנו שירותי התקנת טלויזיה בטירת הכרמל צריכה להתבצע על ידי איש מקצוע. לכן אחד הדברים החשובים ביותר הוא לבחור באיש מקצוע מתאים. במקרים רבים, כאשר רוכשים טלויזיה חדשה ההתקנה תהיה כלולה במחיר ותתבצע על ידי איש מקצוע שעובד עם החנות ממנה קניתם את הטלוויזיה. אך, במקרים בהם אתם רוצים להתקין על גבי הקיר טלויזיה שכבר נמצאת בבית או שאתם רוצים לבצע התקנה מסובכת יחסית, כדאי להזמין איש מקצוע אמין ומנוסה שיבצע את ההתקנה כראוי. 

על מנת לבחור איש מקצוע יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים. קודם כל בחרו באיש מקצוע מנוסה שעובד בתחום וביצע התקנות באופן שאתם מעוניינים לבצע. חשוב לדעת מה אופן ההתקנה שאתם רוצים לבצע. בחרו באיש מקצוע שנותן ייעוץ מקצועי בנוגע למיקום הטלוויזיה האידיאלי בהתאם לגורמים כמו סוג החלל, גובה התלייה המתאים, גודל החדר, תאורה שעלולה להשפיע על חוויית הצפייה ועוד. לגם כך בררו שמדובר באיש מקצוע אמין ובעל ניסיון, שיודע את ההבדלים בין סוגי הקירות השונים ובין החללים השונים וגודלם, כך תוכלו להנות מטלוויזיה שמותקנת בצורה מושלמת. חשוב לברר מה הזמינות של איש המקצוע על מנת להיות בטוחים שהוא יכול לתת לכם מענה מהיר. 

מתקני תלייה

אחד האלמנטים החשובים שיש לקחת בחשבון בהתקנת טלויזיה בטירת הכרמל או בכלל הוא מתקני התלייה האפשריים. מתקנים לתליית טלוויזיות הם מתקנים שניתן לרכוש בחנויות רבות שמוכרות ציוד לבית. לפני שאתם בוחרים את מתקן התלייה עליו תתקינו את הטלוויזיה חשוב להבין את ההבדלים בין הסוגים השונים ולאיזו מטרה כל מתקן מיועד. חשוב מאוד להתאים את מתקן התליה לטלוויזיה שלכם מבחינת גודל ומשקל. 

  • מתקן זרוע

אחד ממתקני התלייה הנפוצים הוא מתקן זרוע. מתקן זרוע היה מתקן התלייה הנפוץ ביותר בעבר מאחר שמסוגל לשאת משקלים כבדים. מאחר שהטלוויזיות של פעם היו כבדות מתקן זה היה האופציה הטובה ביותר. עם זאת, מתקן זה מתאים לשימוש גם עם הטלוויזיות של היום. חשוב לדעת- מתקן זרוע מתאים להתקנה על גבי קירות בטון או קירות בלוקים. במידה שיש לכם קיר גבס לא ניתן להתקין מתקן זרוע. על ידי מתקן זרוע ניתן להזיז בקלות את זווית הטלוויזיה. כיום קיימים מתקני זרוע חשמליים וידניים כך שתוכלו לבחור את האופציה המתאימה לכם ביותר. 

על מנת לבחור את מתקן הזרוע המתאים לכם ביותר להתקנת טלויזיה בטירת הכרמל יש לקחת בחשבון מספר גורמים. קודם כל בחרו במתקן שמתאים לגודל הטלוויזיה שלכם- 42 אינץ'? 60 אינץ'? 100 אינץ'? לכל טלויזיה כזו יתאים מתקן אחר. בנוסף יש לקחת בחשבון את משקל הטלוויזיה ולהתאים אותו לזרוע. ההמלצה שלנו היא לקחת מקדם ביטחון של 10 ק"ג על מנת להיות בטוחים שהמתקן יישא את הטלוויזיה בהצלחה. כלומר, אם הטלוויזיה שלכם שוקלת 10 ק"ג קחו מתקן שמסוגל לשאת 20 ק"ג. בנוסף, חשבו מה סוג הזרוע שאתם מעדיפים. יש סוגים שונים של מתקני זרוע, ידניים וחשמליים, מעוצבים ועוד כך שתוכלו לבחור את המתקן המתאים לכם ביותר, הן מבחינת צרכים והן מבחינת עיצוב הבית. 

  • מתקן צמוד קיר

כיום מתקן צמוד קיר הפך למתקן התלייה הנפוץ ביותר. מתקן צמוד קיר הוא מתקן שניתן להתקין על קיר בטון, קיר בלוקים ואף על קיר גבס. עם מתקן זה למעשה ניתן  לתלות את הטלוויזיה על גבי הקיר באופן צמוד כך שלא רואים את מתקן התלייה כלל. יש מתקני תלייה צמודי קיר שלא מאפשרים לשנות את זווית הטלוויזיה וכאלה שכן. כמו במתקן זרוע, על מנת לבחור את מתקן צמוד הקיר המתאים ביותר להתקנת טלויזיה בטירת הכרמל יש לקחת בחשבון פרמטרים כמו גודל הטלוויזיה, משקלה וסוג המתקן המתאים ביותר. 

  • מתקן מעלית

מתקן מעלית הוא מתקן שניתן לשלב עם כל סוג קיר ובנוסף לכך להתקין אותו אפילו על הרצפה או התקרה של הבית. מתקן מעלית הוא למעשה מתקן בו מלבישים את מסך הטלוויזיה על גבי מעלית שתוכננה מראש. כך ניתן לפתוח את המעלית על ידי שלט ייעודי כאשר רוצים לצפות בטלוויזיה. מדובר במתקן אסתטי עם עיצוב יוקרתי שיכול להשתלב עם עיצוב הקיר, התקרה או הרצפה, בהתאם לרצונות שלכם. עם מתקן זה ניתן אפילו לשנות את גובה הטלוויזיה. 

  • סטנד

סטנד הוא מתקן תלייה פשוט שניתן להציב בכל מקום בבית. למעשה מדובר במתקן תלייה עומד שמתפקד למעשה כמו חצובה ועליו ניתן להניח את הטלוויזיה. 

גובה התלייה

כפי שציינו קודם, אחד האלמנטים החשובים שיש לקחת בחשבון בשירותי התקנת טלויזיה בטירת הכרמל הוא גובה התלייה של הטלוויזיה. גובה התלייה ישפיע על הנוחות בה נפצה בטלוויזיה ויאפשר לנו להנות מחוויית צפייה מהנה בלי מאמץ ובלי כאבי צוואר. אז איך בוחרים את גובה התלייה הנכון?

על מנת לבחור את גובה התקנת הטלוויזיה, מומלץ להיעזר במתקין מקצועי שיידע להתאים את חלל החדר, גודלו ומקום הישיבה לגובה הטלוויזיה. בדרך כלל המתקין המקצועי יחלק את הטלוויזיה ל-3 חלקים לרוחבה (בדמיונו). לאחר מכן, יהיה עליכם לשבת במקום הישיבה בו אתם מעוניינים לצפות בטלוויזיה (ספה, מיטה, פינת ישיבה בגינה וכדומה). הגובה האידיאלי להתקנת הטלוויזיה יהיה הגובה בו העיניים שלכם יגיעו לקצה העליון של השליש התחתון, או לכיוון פס האמצע של הטלוויזיה. 

שימו לב כי ישנם גבהי תלייה מומלצים. עבור ישיבה על ספה סטנדרטית, גובה התלייה המומלץ נע בין 80 ל-90 ס"מ מעל הרצפה. לעומת זאת, בשכיבה על מיטה, גובה התלייה המומלץ נע בין 120 ל-140 ס"מ מעל הרצפה. 

 

האם ניתן לבצע התקנת טלויזיה בממד?

התשובה היא כן. הממד הוא אחד החללים החשובים ולצערנו גם אחד השימושיים בבתים רבים בארץ. לכן, אנשים רבים בוחרים לשדרג את השהייה בממד על ידי התקנת טלויזיה. מאחר שהממד עשוי מקירות בטון חשוב לבצע את התקנת הטלוויזיה על ידי ברגים מתאימים. למעשה לכל חלל בבית יש חוקי התקנה שונים שנקבעים בהתאם לאלמנטים כמו סוג הבנייה, סוג הקירות וכדומה. על מנת לבצע התקנת טלויזיה בממד, חשוב לעשות זאת נכון ולכן ההמלצה היא להיעזר באיש מקצוע. בממד ניתן לבחור בין מתקני התלייה שציינו קודם כאשר כולם אפשריים לביצוע. כמו בהתקנה רגילה חשוב לקחת בחשבון את גודל הטלוויזיה ואת משקלה בשביל להתאים לה את מתקן התלייה המתאים ביותר. 

 

טיפים נוספים להתקנת טלויזיה בטירת הכרמל

כפי שהבנו, שירותי התקנת טלויזיה בטירת הכרמל ובכלל מצריכה התחשבות במספר אלמנטים כמו גודל הטלוויזיה, משקלה, סוג מתקן התלייה, גובה התלייה, סוג החלל וכדומה.
על מנת לעשות זאת נכון, ריכזנו לכם מספר טיפים נוספים שיעזרו לכם בהתקנת טלויזיה בטירת הכרמל- 

  • קדיחה- לפני שאתם ממהרים לקדוח בקיר בשביל להתקין את הטלוויזיה חשוב לדעת היכן לקדוח וכיצד. לאורך הקיר יש חוטי חשמל רבים והארקה וקדיחה בהם עלולה לגרום לנזק רב. לכן צריך לדעת היכן הם עוברים והיכן ניתן לקדוח. בדרך כלל חוטי החשמל נמצאים בקו אופקי לשקע ובקו התחתון מאמצע השקע וישרטטו בערך את האות T. לכן, לפני שאתם קודחים סמנו היכן אסור לכם לקדוח. 
  • פלס- בשביל להתקין את הטלוויזיה בצורה ישרה ואסתטית חשוב מאוד להשתמש בפלס. לפני שאתם מתקינים את הטלוויזיה באופן סופי, וודאו שמתקן התלייה ישר על ידי שימוש בפלס. במידה שלא תעזרו בפלס אתם עלולים לגלות טלויזיה עקומה. לכן, בשביל לא לבצע את כל התהליך מחדש, השתמשו בפלס לפני סיום ההתקנה וודאו קו ישר.
  • מיקום הסימונים- בשביל שההתקנה תהיה מדויקת ואסתטית, מומלץ למדוד ולסמן את המיקומים בהם אתם רוצים שהטלוויזיה ומתקן התלייה יהיו. אל תמהרו לקדוח ולהתקין לפני מדידות ולפני שאתם מסמנים את המקומות המדויקים בהם יש לקדוח. שימו לב שאתם מסמנים את מיקומי הברגים ולא את הטלוויזיה עצמה. 
  • סוג הקיר- לפני שאתם קודחים בקיר חשוב מאוד לבדוק מה סוג הקיר שיש לכם וכיצד יש לקדוח בו. לדוגמא, אתם צריכים לדעת האם יש צורך להשתמש בדיבלים ואם כן באילו דיבלים יש להשתמש. 

 

כמה עולה שירותי התקנת טלויזיה בטירת הכרמל?

קשה לענות באופן חד משמעי כמה עולה התקנת טלויזיה בטירת הכרמל מאחר שהמחיר משתנה בעקבות גורמים שונים כמו סוג הטלוויזיה, סוג מתקן התלייה ומורכבות העבודה. לעתים יכולים להיות תנאי עבודה לא פשוטים שיהפכו את העבודה למורכבת ויגרמו לעלייה במחיר. בנוסף, המחיר יושפע גם מאיש המקצוע שתבחרו. לעתים ההתקנה תהיה כלולה ברכישת הטלוויזיה ולעתים יהיה עליכם לחפש מתקין באופן עצמאי. ההמלצה שלנו היא לא למהר לבחור במחיר הזול ביותר ולבדוק את כל הפרמטרים הכלולים כולל הניסיון של המתקין, המקצועיות שלו והאמינות שלו. 

באופן כללי, שירותי התקנת טלויזיה בטירת הכרמל לא אמורה להיות הוצאה יקרה במיוחד, כאשר טווח המחירים ינוע סביב מאות שקלים בודדים, בהתאם לגורמים שציינו קודם. בדרך כלל התקנות של מתקן מעלית או מתקן זרוע חשמלית יהיו יקרות יותר. המחיר הממוצע להתקנה בסיסית ינוע סביב 200 שקלים דרך חברה חיצונית. 

רוצים לתלות טלוויזיה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

אנחנו מתמחים בתליית טלוויזיות מכל הסוגים והגדלים, על כל סוגי הקירות! בעזרת הציוד האיכותי ביותר והמתקינים המקצועיים שלנו הפכנו לחברה המובילה בארץ לתליית טלוויזיות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ומתקין שלנו בדרך אליכם :)

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!