התקנת טלויזיה על קיר מחיר

הטלוויזיה תופסת הרבה מקום? אפשר לתלות אותה!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
תוכן עניינים

התקנת טלויזיה על קיר מחירהתקנת טלויזיה על קיר היא אחד מסוגי התליות הנפוצים ביותר. כאשר מתכננים להתקין טלויזיה על הקיר יש לקחת בחשבון גורמים כמו מתקן התליה וגובה התליה. לכן, מומלץ לבצע את ההתקנה על ידי איש מקצוע. אך כמה זה עולה? על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

התקנת טלויזיה על קיר מחיר- מתקן צמוד קיר

מתקן צמוד קיר הוא מתקן התלייה הנפוץ ביותר. מתקן זה הוא מתקן המתאים להתקנת טלויזיה על קיר בטון, קיר בלוקים וקיר גבס. מתקן צמוד קיר מאפשר התקנה באופן צמוד לקיר כך שלא רואים את מתקן התליה ולא ניתן לשנות את זווית הטלויזיה. 

במתקן צמוד קיר חשוב מאוד להתאים את סוג הטלויזיה, את הגודל שלה ואת המשקל שלה למתקן עצמו. ההמלצה שלנו היא לקחת מקדם ביטחון של 10 ק"ג ממשקל הטלויזיה (על טלויזיה של 10 ק"ג לקחת מתקן שמסוגל לשאת 20 ק"ג). 

התקנת טלויזיה על קיר מחיר- מתקן זרוע

מתקן זרוע הוא מתקן תליה המאפשר תליה של טלויזיות כבדות. בעבר הוא היה מתקן התליה העיקרי. מתקן זרוע הוא מתקן איתו ניתן להזיז את זווית הטלויזיה כאשר רוצים. ניתן לתלות עם מתקן זרוע על גבי קיר בטון או קיר בלוקים. מתקן זה לא מתאים לתלייה על קיר גבס. 

מגוון הזרועות הקיימות בשוק הוא רחב ומגוון מאוד וניתן לבחור בין זרועות חשמליות או ידניות. כמו כן קיימות זרועות המתאימות לתקרה, לרצפה או לקיר. 

יש לשים לב שבוחרים במתקן שמתאים לגודל הטלויזיה שלנו. כמו כן יש לקחת בחשבון גם את משקל הטלויזיה. זרועות חשמליות מתאימות למסכים חדשים, דקים וקלים. 

 

התקנת טלויזיה על קיר מחיר- גובה התלייה

גובה התליה הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר כאשר מתקינים טלויזיה על קיר. גובה הטלויזיה ייקבע האם נצפה בטלויזיה בנוחות וללא מאמץ או שמא נסבול מכאבי צוואר. לכן, על מנת לשדרג את חוויית הצפייה ולא להתאמץ יש לקחת בחשבון את גובה התלייה המומלץ. עם זאת, אין גובה תליה אחיד עבור התקנת טלויזיה על קיר. 

גובה התקנת טלויזיה על קיר נקבע על פי גודל הטלויזיה והמקום בו אתם יושבים. על מנת לבחור את גובה התקנת הטלויזיה, יש לחלק את הטלויזיה ל-3 חלקים לרוחב בדמיון. לאחר מכן שבו במקום בו תתבצע הצפייה בטלויזיה, יכול להיות ספה, מיטה, כיסא וכדומה. הגובה האידיאלי להתקנת טלויזיה על קיר יהיה הגובה בו העיניים שלכם מגיעות לקצה העליון של השליש התחתון או לכיוון פס האמצע של הטלויזיה.

 • גובה התקנת טלויזיה על קיר עבור ישיבה על ספה סטנדרטית הוא בין 80 ל-90 ס"מ מעל הרצפה.
 • גובה התקנת טלויזיה על קיר עבור שכיבה על מיטה הוא בין 120 ל-140 ס"מ מעל הרצפה. 

 

התקנת טלויזיה על קיר מחיר- גורמים המשפיעים על המחיר

המחיר של התקנת טלויזיה על קיר הוא לא חד משמעי והוא מושפע ממספר גורמים שונים. ריכזנו לכם את הגורמים המרכזיים המשפיעים על המחיר- 

 • גודל הטלויזיה- לגודל הטלויזיה תהיה השפעה על המחיר. עבור טלויזיות גדולות בגודל של 70-75 אינץ' המחיר יהיה יקר יותר. 
 • מתקן התליה- גם סוג מתקן התליה יכול להשפיע על המחיר של ההתקנה. התקנת מתקן צמוד קיר היא פשוטה יותר ממתקן זרוע ולכן תהיה זולה יותר. 
 • סוג התליה- היכן אתם בוחרים להתקין את הטלויזיה, על הקיר? על התקרה? בתוך נישת גבס? לכל אחד מהסוגים יהיה מחיר אחר. 

 

התקנת טלויזיה על קיר מחיר- אז כמה זה עולה?

כפי שהבנו, יש גורמים רבים שמשפיעים על המחיר לכן אין מחיר חד משמעי עבור התקנת טלויזיה על קיר. עם זאת ריכזנו לכם טווח מחירים ממוצע- 

 • התקנת טלויזיה על קיר גבס תנוע בין 200 ל-350 שקלים. 
 • התקנת טלויזיה על קיר בלוקים תנוע בין 300 ל-400 שקלים. 
 • התקנת טלויזיה על קיר במתקן זרוע תנוע סביב 350 שקלים. 
 • התקנת טלויזיה על קיר במתקן צמוד קיר תנוע סביב 200 שקלים. 

 

התקנת טלויזיה על קיר מחיר- טיפים נוספים

התקנת טלויזיה על קיר מצריכה לקחת בחשבון מספר אלמנטים שונים. ריכזנו לכם טיפים נוספים על מנת לבצע התקנה טובה ונכונה שתספק לכם חוויית צפייה כיפית ונוחה. 

 • קדיחה- התקנת טלויזיה על קיר מצריכה לקדוח חור בקיר. חשוב מאוד לוודא שאתם קודחים במקום טוב. לשם כך סמנו בעיפרון את הנקודות בהן יש לבצע את הקידוח ובצעו מדידה על ידי פלס. רק לאחר שאתם בטוחים במיקום שבחרתם תקדחו בקיר. חשוב מאוד להיות בטוחים שלא פוגעים בקווי חשמל או תקשורת במהלך הקידוח בקיר. שימו לב שאתם מחזיקים את המקדחה באופן יציב כאשר משקל גופכם מושען לעבר הקיר. חוטי החשמל נמצאים בדרך כלל בקו אופקי לשקע ובקו התחתון מאמצע השקע.
 • פלס- לפני ההתקנה הסופית וודאו כי מתקן התליה ישר וכי הטלויזיה מונחת עליו בצורה ישרה. לשם כך השתמשו בפלס לווידוא הקו הישר. 
 • סוג הקיר- האם ההתקנה תתבצע על קיר גבס? קיר בטון? קיר בלוקים? לכל סוג קיר כזה יכולה להיות השפעה על צורת ההתקנה ועל מתקן התלייה שייבחר. לכן, חשוב מאוד לוודא איזה קיר יש לכם והאם הוא מצריך דיבלים, על מנת לבצע את ההתקנה בצורה נכונה ובטוחה. 

ההמלצה שלנו בנוגע להתקנת טלויזיה על קיר היא לעשות זאת על ידי איש מקצוע. התקנת טלויזיה על קיר יכולה להיות התקנה לא פשוטה.  

התקנת טלויזיה על קיר מצריכה מהמתקין לקחת בחשבון מספר אלמנטים שונים כמו קידוח בקיר, גובה התקנת הטלויזיה, גודל חלל החדר, קווי חשמל וקווי תקשורת שעוברים בקיר ועוד. לכן, מומלץ לבחור במתקין טלויזיה מקצועי ואמין שיבצע זאת בצורה נכונה. הבחירה באיש מקצוע תשתלם ותבטיח התקנה בטוחה ונכונה. 

רוצים לתלות טלוויזיה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

אנחנו מתמחים בתליית טלוויזיות מכל הסוגים והגדלים, על כל סוגי הקירות! בעזרת הציוד האיכותי ביותר והמתקינים המקצועיים שלנו הפכנו לחברה המובילה בארץ לתליית טלוויזיות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ומתקין שלנו בדרך אליכם :)

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!