תליית טלוויזיה מהתקרה- כל המידע הנחוץ

הטלוויזיה תופסת הרבה מקום? אפשר לתלות אותה!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
תוכן עניינים

תליית טלוויזיה מהתקרהאם רכשתם טלוויזיה חדשה ואתם מעוניינים למצוא עבורה את המיקום הטוב ביותר, אתם לבטח תתלבטו לגבי תליית טלוויזיה על הקיר, או תליית טלוויזיה מהתקרה. אחת האופציות המודרנית ביותר, היא דווקא תליית טלוויזיה מהתקרה. שיטת תלייה זו,תשמש אתכם כך שתמיד תוכלו להעיף מבט בטלוויזיה שמותקנת בתקרה, גם כאשר אתם עסוקים. למשל נשים רבות שעובדות במטבח, אוהבות לצפות בטלוויזיה, כך שהדבר הנוח ביותר עבורם הוא להתקין אותה מהתקרה. הדבר החשוב הוא לא להתקין בעצמכם את הטלוויזיה, כ אם לשכור את שירותיו של מתקין מקצועי, שישים לב לכללי הבטיחות והמקצועיות בכל הקשור אל התקנת טלוויזיה מהתקרה. היום במאה ה-21 ניתן למצוא פתרונות יעילים ונוחים, כשאר אתם מעוניינים לבלות את שעות הפנאי מול הטלוויזיה ולחסוך אף מקום בחלל.

תליית טלוויזיה מהתקרה, הפכה ללהיט גדול בשנים האחרונות, כך שמומלץ לבדוק אם אופציה זו טובה גם עבורכם. הבטיחות היא מילת המפתח בכל הקשור אל תליית טלוויזיה מהתקרה. גם אם אתם בעלי ידיים טובות, לא מומלץ ליטול סיכון אשר יסכן אתכם ואת בני המשפחה. מתקין טלוויזיות מוסמך, ידע איזה מתקן עליכם לרכוש, כך שגם לפי סוג הקיר, הוא ידע איזה סוג של ברגים ודיבלים עליו להביא. יש להסתיר את הכבלים החשמליים, כך שהמתקן והטלוויזיה יהיו אסתטיים ולא יהיה אי סדר שנראה לעין בגלל הכבלים החשמליים. יש לשים לב, איזה סוג של מתקין תזמינו היות וישנם מתקינים בעלי יותר ניסיון ויש שהם בעלי פחות ניסיון. יש לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים, שהיה להם ניסיון בהתקנה מוצלחת של טלוויזיה שתלויה מהתקרה.

 

בחירה נכונה של מתקן תליית טלוויזיה מהתקרה

יש לציין כי מסך טלוויזיה אשר מותקן מהתקרה, יהיה נוח ולא יתפוס מקום, במיוחד אם מדובר על חללים קטנים. כמו כן, לחשיבות מתקן התלייה יש לשים לב, היות וישנם מתקנים שונים שעולים יותר וכאלה שעולים פחות, כך שמומלץ להתייעץ עם מתקין הטלוויזיה שיוכל לסייע לכם בבחירה הנכונה. כמו כן, המתקין ימצא את נקודת הצפייה הנכונה ביותר של תליית טלוויזיה מהתקרה. למשל ניתן למצוא מעלית ספר שמתאימה לטלוויזיה מהתקרה. מעלית זו היא מתקן שנושא את מסך הטלוויזיה ואת המעלית מתקינים בתוך הנמכת התקרה, או באמצעות נישה מיוחדת אשר תוכננה מראש. בלחיצה על שלט רחוק, התקרה נפתחת כמו ספר ומעלית התקרה תחשוף את מסך הטלוויזיה. חלק מהמעליות הללו, מאפשרות את התזוזה של המסך בשני הכיוונים, כך שניתן לבצע את הטיית המסך בזוויות שונות.

גם זרוע תקרתית למסך הטלוויזיה מהווה מתקן נפוץ עבור תליית טלוויזיה מהתקרה.הזרוע מחוברת לתקרה בניגוד למעלית והיא גלויה, אך למרות שהזרוע גלויה, היא יכולה להיפתח ולהיסגר באופן דומה למעלית ספר. לכל מסך טלוויזיה, יש להתאים זרוע, במיוחד אם מדובר על  תליית טלוויזיה מהתקרה, במידה והמסך צמוד לתקרה ולא עושים בטלוויזיה שימוש.יש להסתייע בשירות מקצועי של מתקין טלוויזיות, היות וההתקנה עשויה להיות מורכבת ויש לשים לב לבטיחות של בני הבית . יש לציין, כי חללים קטנים כגון חדר שינה או משרד, ההמלצה היא למצוא מתקין מוסמך, אשר יבצע עבורכם תליית טלוויזיה מהתקרה. שימו לב שהמיקום יהיה נוח למעבר ולהתקנה, כך שמומלץ להזיז חפצים שעשויים להפריע למתקין כאשר הוא יתלה את הטלוויזיה מהתקרה.

 

מדוע מומלץ להזמין מתקין טלוויזיות לתליית הטלוויזיה מהתקרה?

מתקין מוסמך, לפני שיבצע תליית טלוויזיה מהתקרה, ימדוד בדיוק רב את המרחק האנכי והאופקי ויסמן את המיקום של הזרוע או מעלית הספר שעליה תמוקם הטלוויזיה. יש לבדוק שצווארכם מיושר קדימה ולא כלפי מעלה או כלפי מטה. במידה והתקרה היא מבטון, וודאו מול המתקין שהדיבלים מתאימים לבטון ולא לתקרת גבס. בדרך כלל ברגים ודיבלים מגיעים יחד עם הטלוויזיה, אך לכל מתקין יש את כל סוגי הברגים והדיבלים להתאמה לסוגי הקיר שעליהם יש להתקין את הטלוויזיה או לסוג התקרה.

שימו לב, שלא כל הנדי מן יכול לבצע תליית טלוויזיה מהתקרה, היות וישנן חברות ספציפיות אשר מציעות שירות זה. זו הסיבה כי יש לשכור את השירות של חברת התקנת טלוויזיות ואפילו לברר בחנות שממנה רכשתם את הטלוויזיה אם יש לחנות מתקין משלה, אשר ניתן לשלם לו בנפרד על שירות מקצועי זה.

כיצד מתקינים טלוויזיה על תקרת גבס?

קיר גבס, או תקרת גבס עשויה להיות התקנה מורכבת יותר למי שמעוניין לבצע תליית טלוויזיה, יש להתקין מנגנון תלייה יוחד. השיטות הנפוצות לתליית טלוויזיה מתקרת גבס, הן ברגים מיוחדים לקיר גבס, עוגני גבס וסוגרי הרכבה גמישים. ניתן לתלות טלוויזיה על תקרת גבס יש לעגן חתך בקיר ואז, יש להשתמש בשני ברגים מכל צד של החתך ולהדק את התושבות אשר יחזיקו את הטלוויזיה.. עבור התקנה של תליית טלוויזיה שעשויה גבס, יש להשתמש בברגים מעץ, היות והם יותר חזקים ואינם מחלידים כמו ברגים העשויים מתכת.   

יש לציין כי זרוע המיועדת למטרת תליית טלוויזיה , ניתן יהיה לשלוט בזווית הצפייה, אך היתרון המשמעותי הנוסף הוא, שישנה הגנה מקסימאלית על מסך הטלוויזיה מפני כל מיני נזקים בלתי צפויים.מלבד זאת, תליית טלוויזיה , מהווה תרומה לעיצוב החלל ולאסתטיות, מה שמאפשר הסתרה של הכבלים החשמליים כן, מיצוי החלל הריק בחדר באופן האופטימאלי. יש לציין כי רק לאיש מקצועי יש את הכלים הייעודיים עבור תליית טלוויזיה מהתקרה. יש לציין כי מתקין מקצועי אף נותן אחריות להתקנה וכן, ישנן חנויות למוצרי חשמל שהתנאי לאחריות על הטלוויזיה היא התקנה באמצעות מתקין שהחנות שולחת. מומלץ לא לנסות בעצמכם להתקין טלוויזיה מהתקרה, כי אם לשלם מחיר זניח ותוכלו לצפות בטלוויזיה בראש שקט, כאשר ההתקנה הייתה מקצועית ובטיחותית. 

רוצים לתלות טלוויזיה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

אנחנו מתמחים בתליית טלוויזיות מכל הסוגים והגדלים, על כל סוגי הקירות! בעזרת הציוד האיכותי ביותר והמתקינים המקצועיים שלנו הפכנו לחברה המובילה בארץ לתליית טלוויזיות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ומתקין שלנו בדרך אליכם :)

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!