מתקן לטלויזיה מהתקרה

הטלוויזיה תופסת הרבה מקום? אפשר לתלות אותה!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
תוכן עניינים

מתקן לטלויזיה מהתקרהרוצים להתקין טלויזיה מהתקרה? בזכות התפתחות הטכנולוגיה קיימים מתקני טלויזיה המאפשרים להתקין את הטלויזיה מהתקרה. על ידי כך ניתן לחסוך מקום רב בחלל הבית, מה שיכול להיות פתרון מושלם לבתים צפופים בהם אין מקום למזנון. מהו מתקן לטלויזיה מהתקרה ואילו אלמנטים יש לקחת בחשבון בהתקנה מסוג זה? על כך במאמר הבא. 

 

מתקן לטלויזיה מהתקרה- סוגים

רוצים להתקין את הטלוויזיה מהתקרה? קיימים שלושה סוגים מרכזיים של מתקני תלייה לטלויזיות מהתקרה. כל סוג כזה מתאים במקרים שונים ועבור מטרות שונות אך כולם באים לתת מענה עבור חיסכון במקום של חלל הבית. חשוב לקחת בחשבון כי כל אחד ממתקני התלייה  מצריכים אנשי מקצוע על מנת להתקין אותם נכון. 

מתקן לטלויזיה מהתקרה- עמוד נירוסטה קבוע

מדובר באופציה הפשוטה ביותר וכך גם הזולה ביותר. באופציה זו למעשה מתקינים עמוד נירוסטה מעוצב מתוך התקרה. ניתן לבחור בין סוגים שונים של עמודי נירוסטה קבועים כך שיתאימו לקו העיצובי של הבית. עם זאת יש לקחת בחשבון כי החיסרון המרכזי של עמוד נירוסטה קבוע הוא שלא ניתן להזיז את מסך הטלויזיה באופן משמעותי. עם זאת כן יהיה ניתן להזיז את מסך הטלויזיה לצדדים ובזווית למעלה ולמטה. שיטת עמוד נירוסטה קבוע דומה לקיבוע מסך הטלויזיה על גבי קיר אך נחשבת ליותר יעילה ממנה. עמודי נירוסטה מעוצבים לרוב יתאימו למסכים עד 100 אינץ' ויוכל לשאת משקל של עד 70 ק"ג. עמודי נירוסטה מאפשרים לנו סיבוב של 360 מעלות וכמובן שהעיצוב בחלקו גם מונע מהכבלים לצוץ החוצה. עמודי נירוסטה ניתן להתקין על כל משטח. ישנם עמודים מעוצבים אשר לא עשויים נירוסטה בצבע שחור והם יתאימו למסכים עד 65 אינץ', מדובר על עמוד שאינו בולט לעין ויכול להשתלב מעולה בעיצוב הבית. עמודים אלו יכולים לשאת משקל של עד 35 ק"ג לרוב וגם כאשר ישנה אפשרות של 360 מעלות צפייה.

 

מתקן לטלויזיה מהתקרה- מתקן מעלית

מדובר באחד הפתרונות הפופולריים ביותר. מתקן מעלית הוא מתקן בו אנו מלבישים את מסך הטלויזיה בתוך מעלית שתוכננה מראש בעיצוב הבית. על ידי כך אנחנו יכולים לפתוח את המעלית בכל פעם שאנחנו רוצים להשתמש בטלויזיה ולסגור אותה בכל פעם שהטלויזיה לא בשימוש. הפעלת המעלית מתבצעת על ידי שלט ייעודי וכמובן שהמעלית עצמה עובדת על חשמל. על ידי המעלית ניתן להנות מפתרון עיצובי יעיל מאוד, שכן המעלית יכולה להשתלב עם הקיר, התקרה או הרצפה של הבית. כמו כן, על ידי מתקן מעלית ניתן לבחור בכל פעם את גובה המסך, כך שיתאים בדיוק למיקום בו אתם נמצאים כך שתוכלו לשדרג את חוויית הצפייה שלכם. כמו כן, אם כמות הצופים משתנה, ניתן להתאים את גובה המסך כך שיתאים לצפייה נוחה לכולם. יש לקחת בחשבון כי מתקן מעלית נחשב למתקן התלייה היקר ביותר. 

 

מתקן לטלויזיה מהתקרה- זרוע חשמלית

זרוע חשמלית הוא מתקן תלייה זרוע הפועל על חשמל. הזרוע החשמלית מתכווננת וניתן לשלוט בה על ידי שלט ייעודי. כך ניתן לקבוע את גובה המסך ואת הזווית הרצויה לצפייה. מתקן תליה זרוע חשמלית נחשב לפתרון יעיל ולא יקר כמו מתקן המעלית. עם זאת מדובר בהתקנה לא פשוטה לכן חשוב מאוד לבחור טוב את המתקין. זרוע חשמלית מסייעת בחסכון במקום בחלל הבית והיא מהווה פתרון טוב מאוד בבתים צפופים. 

מתקן לטלויזיה מהתקרה- פתרון עיצובימתקן לטלויזיה מהתקרה- פתרון עיצובי

מלבד לאפשרות לחסוך במקום, מתקן לטלויזיה מהתקרה מהווה גם פתרון עיצובי מיוחד מאוד. על מנת שתוכלו להנות גם מפתרון עיצובי ייחודי יש לבחור את דרך ההתקנה הרצויה, כאשר לכל דרך התקנה יהיו יתרונות שונים. המטרה היא לשלב פתרון פונקציונלי ופתרון עיצובי ביחד. כך נוכל לשלב את מסך הטלוויזיה בקו העיצובי של הבית, להעניק למסך מראה יוקרתי ואף לשדרג את חוויית הצפייה שלנו כך שנוכל להנות מנוחות מקסימלית. לכן, מלבד לשאלה באיזה מתקן לטלויזיה מהתקרה לבחור חשבו היכן להתקין את מתקן הטלויזיה וכיצד לשלב אותו בצורה הרמונית עם הבית מבלי שייראה כמו מטען חורג. 

על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה ביותר, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע. איש המקצוע יוכל להעניק לכם את האופציות השונות העומדות לפניכם בעת תליית הטלויזיה מהתקרה. כמו כן, איש המקצוע יוכל לייעץ לכם מה האופציה הטובה ביותר בהתאם לנתונים של הבית שלכם. כמובן שיש לקחת בחשבון גם את התקציב שלכם, מה שאיש המקצוע יוכל לעשות בצורה נכונה. 

 

מתקן לטלויזיה מהתקרה- שירות מקצועי

אנשים רבים מנסים להתקין את הטלויזיה בכוחות עצמם ולא להיעזר במתקין מקצועי. כאשר שוקלים התקנה עצמאית יש לקחת בחשבון מספר אלמנטים. קודם כל התקנת טלויזיה מהתקרה היא לא פשוטה כלל. 

כמו כן חשוב מאוד לבדוק האם האחריות על הטלויזיה תקפה גם במקרה של התקנה עצמאית. לעתים כאשר מבצעים התקנה רשלנית וההתקנה התבצעה על ידי מתקין, תהיה אחריות. לעומת זאת, במידה וההתקנה התבצעה באופן עצמאי פעמים רבות האחריות לא תהיה תקפה. לפני שאתם ממהרים לבצע התקנה עצמאית וודאו האם האחריות תהיה תקפה גם במצב של נזק. 

לכן, ההמלצה שלנו היא להיעזר באנשי מקצוע להתקנת הטלויזיה מהתקרה. גם אם אתם חושבים שאתם יכולים לעשות זאת לבד, במיוחד כאשר מדובר בהתקנה מהתקרה מומלץ להיעזר באנשי מקצוע. התקנה מהתקרה יכולה להיות גם מסובכת וגם מסוכנת. במידה שלא תבצעו אותה נכון אתם מסתכנים בנפילת הטלויזיה מהמתקן מה שיכול להיות סכנת חיים, במיוחד אם יש ילדים שמתרוצצים בבית. אנשי המקצוע עברו הכשרה מקצועית והדרכות בטיחות, הם יודעים על סוגי ההתקנה השונות, הם מכירים את מתקני התלייה השונים והם יודעים כיצד לבצע את ההתקנה בצורה הטובה ביותר. 

רוצים לתלות טלוויזיה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

אנחנו מתמחים בתליית טלוויזיות מכל הסוגים והגדלים, על כל סוגי הקירות! בעזרת הציוד האיכותי ביותר והמתקינים המקצועיים שלנו הפכנו לחברה המובילה בארץ לתליית טלוויזיות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ומתקין שלנו בדרך אליכם :)

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!