מתקין טלוויזיה

הטלוויזיה תופסת הרבה מקום? אפשר לתלות אותה!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
תוכן עניינים

מתקין טלוויזיהבשעה טובה התחדשתם בטלוויזיה גדולה ואיכותית, כזו שתאפשר לכל אחד מבני המשפחה לצפות בצורה נוחה בתוכניות שהם הכי אוהבים – סדרות מצוירות לילדים, משחקי ספורט לאבא ולחברים, מרתון סדרות בבינג' לבד או יחד עם בן/ת הזוג וכל מטרה אחרת שממלאה את שעות הפנאי בדיוק כמו שאוהבים.

טלוויזיה גדולה בבית היא כיף גדול, אך כדי שתוכלו לצפות בה בנוחות עליכם לדעת כיצד צריך לשים אותה בבית בצורה נכונה – בייחוד אם החלטתם לתלות אותה על הקיר, במקום להעמיד אותה על גבי המזנון או מדף ייעודי. לשם כך עליכם לפנות למתקין טלוויזיה מקצועי, שיידע איך וכיצד להתקין את הטלוויזיה בצורה נכונה וגם בטיחותית.

מתי צריך להזמין מתקין טלוויזיה?

מתקין טלוויזיה מתמחה בהתקנה של טלוויזיות על קירות, ולכן יש לפנות לבעל מקצוע כזה כאשר מחליטים לתלות טלוויזיה על אחד מהקירות בבית. למרות שמדובר על פעולה שנשמעת פשוטה, כמו תליית תמונה על קיר, יש לזכור כי טלוויזיה היא מוצר חשמלי כבד יותר וגם רגיש יותר מתמונה, וודאי שעלתה לכם לא מעט כסף – ולכן מומלץ להתייחס אליה כמו שצריך, ולהשקיע עוד כמה מאות שקלים כדי לתלות אותה בצורה נכונה.

למה לא כדאי לתלות טלוויזיה לבד על הקיר?

בנוסף לכך שטלוויזיה היא מוצר כבד, ולכן תלייתה הינה מורכבת יותר, יש לדעת כיצד מחברים את הטלוויזיה לקיר בצורה מתאימה. כשרוכשים טלוויזיה היא לרוב מגיעה ללא מתקן ייעודי לתלייה על הקיר, אך לעיתים היא כוללת מעמד פשוט שמאפשר הנחת הטלוויזיה עליה לצורך העמדתה על מזנון, ולא לצורך תלייה על קיר.

לכן תהליך תליית הטלוויזיה אינו פשוט ומצריך ידע מתאים, כמו בחירת מתקן טלוויזיה מתאים, חיבור גב הטלוויזיה למתקן ולאחר מכן חיבורו אל הקיר בצורה חזקה ויציבה. שימוש לא נכון בברגים או אלמנטים אחרים מתאימים, עשויים להזיק לטלוויזיה ולגרום לנפילתה מהקיר ולהוות סכנה.

מתקן ייעודי לתליית טלוויזיה – סוגים ומטרות

כאמור, כדי לתלות טלוויזיה על הקיר יש להשתמש במתקן ייעודי שמתאים לתלייתה. מתקין הטלוויזיה שתזמינו יבקש מכם לרכוש את המתקן המתאים לתלייה, כדי שהוא יוכל להגיע ורק לחבר אותה לטלוויזיה ואת שניהם לקיר. כדי שתוכלו לבחור את המתקן המתאים ביותר לתלייה, כדאי לדעת שיש שני סוגים שונים של מתקנים כאלו:

  • מתקן תלייה זרוע – כפי שהשם של המתקן מעיד עליו, זהו מתקן שמגיע עם זרוע מתכת ארוכה וחזקה. מתקן כזה מתאים לטלוויזיות שרוצים לתלות על קיר, אך שיהיה ניתן להזיז אותה בזוויות שונות מבלי שהיא תהיה מקובעת לקיר באופן מוחלט. לרוב מתקן כזה יתאים לתליית טלוויזיה בקיר מרפסת או מטבח, כשרוצים לשנות באופן חופשי את הזווית של הטלוויזיה בזמן צפייה בה.
  • מתקן תלייה צמוד לקיר – מתקן תלייה נפוץ בשימוש, המאפשר תלייה של הטלוויזיה לקיר וקיבועה המלא ללא יכולת תזוזה. מתקן זה מוסתר מאחורי הטלוויזיה, ולכן הוא מועדף על רוב הצרכנים. מתקן תלייה כזה מתאים לרוב לשימוש בטלוויזיות שתולים בקיר הסלון.

מה עלות השירות של מתקין טלוויזיה?

מתקיני טלוויזיה הינם למעשה בעלי מקצוע המתמחים במגוון עבודות אחזקה בבית, ולאו דווקא רק בתלייה של טלוויזיה על קירות. לכן המחיר שמתקין טלוויזיה גובה יהיה על פי שעת עבודה סטנדרטית, כשהעלות נעה בין 250-350 ₪ לכל שעת עבודה. יש לזכור כי העלות הזו לא כוללת את מתקן התלייה שתצטרכו לרכוש לפני הגעתו, כיוון שהוא לא מספק אמצעי תלייה וציוד נלווה – אלא מתמחה בעבודות תחזוקה בבית.

אילו פרמטרים משפיעים על מחיר התקנת טלוויזיה?

עלות העבודה של התקנת טלוויזיה תחומה בטווח כללי, כיוון שהעלות הסופית נקבעת על פי כמה פרמטרים מרכזיים: 

  • הגודל של הטלוויזיה שתולים – כיום אפשר לרכוש טלוויזיות בגדלים שונים, כאשר טלוויזיה גדולה יותר מצריכה פעולת תלייה מורכבת יותר. לכן עלות ההתקנה תעלה ככל שהטלוויזיה תהיה גדולה יותר, לרוב טלוויזיות שעולות על הגודל הממוצע – משבעים אינץ" ומעלה.
  • מורכבות העבודה – מיקום הטלוויזיה על הקיר נכלל גם הוא בעלות העבודה. קיר חלק ורגיל יהיה פשוט יותר עבור המתקין, אך אם רוצים לתלות את הטלוויזיה על קיר בעל חיפוי מיוחד, בין גופי תאורה מיוחדים או אלמנטים אחרים שקיימים בקיר, ואפילו התקנת טלוויזיה בתוך נישה מגבס – עלות העבודה תעלה ככל שהתלייה תהיה מורכבת יותר עבור המתקין.
  • סוג מתקן התלייה – תלייה של טלוויזיה על מתקן צמוד לקיר תהיה מהירה ולכן זולה יותר, ואילו תלייה על מתקן זרוע מצריכה מיומנות ופעולות מעט יותר מורכבות, ולכן המחיר יעלה בהתאם.

מה צריך לעשות לפני שמזמינים מתקין טלוויזיה מקצועי?

אין ספק שהזמנת מתקין טלוויזיה תחסוך לכם הרבה כאב ראש, שלא לדבר על קבלת ביטחון מלא שהטלוויזיה מותקנת כמו שצריך על הקיר. חשוב לדעת כי לפני שפונים למתקין מקצועי, חשוב לוודא שאתם מחזיקים במתקן תלייה מתאים ואיכותי, וכן יש ברשותכם את הברגים המקוריים והמתאימים לחיבור הטלוויזיה למתקן.

רוצים לתלות טלוויזיה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

אנחנו מתמחים בתליית טלוויזיות מכל הסוגים והגדלים, על כל סוגי הקירות! בעזרת הציוד האיכותי ביותר והמתקינים המקצועיים שלנו הפכנו לחברה המובילה בארץ לתליית טלוויזיות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ומתקין שלנו בדרך אליכם :)

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!