טלוויזיה תלויה מהתקרה

הטלוויזיה תופסת הרבה מקום? אפשר לתלות אותה!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
תוכן עניינים

טלוויזיה תלויה מהתקרהרכישה של טלוויזיה חדשה היא דבר מרגש וכיפי, במיוחד אם מדובר על שדרוג של טלוויזיה קיימת או הוספת טלוויזיה נוספת לבית. כך כל בני המשפחה מרוצים, כולם יכולים ליהנות מצפייה בטלוויזיה בחדרים שהם רוצים, והכי חשוב – נחסכים וויכוחים וריבים על השלט של הטלוויזיה. תהליך הקנייה של טלוויזיה חדשה כרוך בעיקר בבחירה בסוג טלוויזיה מתאימה, אך בנוסף לכך כדאי לדעת גם את כל הדברים שקשורים לתהליך ההתקנה של טלוויזיה בבית, כמו האפשרות של התקנת טלוויזיה תלויה מהתקרה.

מה עושים אחרי שרוכשים טלוויזיה חדשה?

מיד לאחר הרכישה תוכלו להחליט האם לקחת את הטלוויזיה אתכם ברכב לביתכם, או לבחור באפשרות של שילוח המוצר עד לביתכם במידה ואין לכם רכב מתאים לכך, אין מקום מספיק לטלוויזיה ברכב, ובעיקר אם מדובר על טלוויזיה בעלת מסך גדול ורחב – ולכן שינועה באמצעות רכב מתאים תהיה אפשרות בטוחה, מהירה והרבה יותר אפקטיבית.

נוסף לכך, יש לקחת בחשבון כי עליכם להחליט היכן להתקין את הטלוויזיה בבית, וכיצד לעשות זאת בצורה המתאימה ביותר. התקנה של טלוויזיה כרוכה בדרך כלל בשילוב של מתקן תלייה ייעודי, זאת במידה ובוחרים לתלות את הטלוויזיה על קיר מסוים בבית. לכן יש לוודא שרכישת הטלוויזיה כוללת גם מעמד או מתקן מתאים, ובמידת הצורך רוכשים אלמנט כזה על פי מאפייני הטלוויזיה.

לתלות על הקיר או להעמיד במזנון – מה עדיף לטלוויזיה שלכם?

לרוב האפשרויות הנפוצות ביישום טלוויזיה בבית הן תלייה על קיר או הנחה על מעמד ייעודי, כמו מזנון או מדף שקבוע בקיר כאשר הטלוויזיה ניצבת על מעמד עם רגליים יציבות. ההחלטה בנוגע לאפשרות ההתקנה המתאימה ביותר צריכה להיות על פי פרמטרים כמו גודל החלל, גודל הטלוויזיה, הייעוד של הטלוויזיה וכן העדפה העיצובית שלכם.

העמדה של טלוויזיה על מזנון או מדף מאפשרים הנחה נוחה ופשוטה ללא ברגים וקדיחות, אך מצד שני אפשרות זו אומרת כי שטח משמעותי מהחלל הקיים בחדר מיועד עבור הטלוויזיה, כיוון שהיא תופסת מקום רב בכל מקום שמניחים אותה. לכן ברוב הבתים הבחירה היא בתליית טלוויזיה על הקיר, זאת באמצעות מתקן צמוד לקיר המאפשר זאת בצורה בטוחה ויעילה. כך הטלוויזיה תופסת מקום רק על גבי הקיר, ולא מגבילה את שטח החלל.

התקנת טלוויזיה תלויה מהתקרה – כיצד זה אפשרי?

אפשרות נוספת, ולמעשה מעט פחות נפוצה, היא התקנה של טלוויזיה תלויה מהתקרה. אפשרות זו כוללת התקנה של מתקן תלייה ייעודי ישירות לתקרה, ולא לקיר בבית, כך שהטלוויזיה מותקנת לגובה ותלויה בזווית מסוימת כדי לאפשר חוויית צפיה נוחה ונעימה יותר. באמצעות מתקן תלייה לטלוויזיה מהתקרה ניתן להציב אותה בכל מקום בחלל, זאת מבלי לתפוס מקום על הקיר או לתפוס משטח החדר עצמו כמו שבוחרים להציב טלוויזיה על כוננית או מדף.

מתי כדאי להתקין טלוויזיה מהתקרה?

התקנת טלוויזיה תלויה בתקרה היא איננה אפשרות פופולרית, כיוון שברוב הבתים ההעדפה תהיה בתלייה ישירות על הקיר הקיים שנמצא מול הספה, מיטה, כורסת ישיבה וכל מקום אחר ייעודי לצפייה בטלוויזיה. כשבוחרים באפשרות של תליית טלוויזיה מהתקרה, זה קורה לרוב כשמדובר בחלל גדול מאוד שמקשה על מיקום טלוויזיה בקיר, וכך לקבל חוויית צפייה אידיאלית.

כך כשבוחרים למקם את הטלוויזיה בחלל גדול באמצעות נקודה מסוימת בתקרה, אפשר לשלוט בקלות על מיקום שטח וגובה הטלוויזיה על אף שמדובר על חלל גדול מאוד. בנוסף לכך, גם במקרים שיש מוגבלות בהתקנת טלוויזיה על הקיר בגלל זווית צפייה לא נוחה, כמו מיקום פינתי של מקום ישיבה, האפשרות הטובה ביותר תהיה לתלות את הטלוויזיה עם מתקן לתקרה – וכך לקבל שליטה טובה ונוחה יותר על זווית הצפייה.

מה היתרונות של טלוויזיה תלויה מהתקרה?

באמצעות התקנת טלוויזיה תלויה מהתקרה אפשר לקבל זווית צפייה טובה יותר, במיוחד אם מדובר על מקומות וחללים גדולים או פינתיים ומגבילים. בנוסף, תלייה של טלוויזיה מהתקרה מאפשרת לרוב להשתמש במתקן תלייה בעל זרוע מתכווננת, כך שקיימת אפשרות להזיז את הטלוויזיה לזוויות שונות בחלל על פי העדפה אישית.

הודות לחידושים בתחום הטכנולוגיה, ניתן למצוא מגוון פתרונות יעילים ונוחים להתקנה של טלוויזיה מהתקרה, ביניהם גם האפשרות למקם את הטלוויזיה בנישה נסתרת בתקרה. מתקן טלוויזיה בעל זרוע חשמלית מיוחדת יאפשר פתיחה וסגירה של הנישה, וחשיפת הטלוויזיה מתי שרוצים מבלי לפגוע בנראות העיצובית של החלל כשהטלוויזיה איננה בשימוש.

האם יש חסרונות לאפשרות תלייה זו?

אחד מהחסרונות הבולטים בתליית טלוויזיה מהתקרה הוא המיקום של הטלוויזיה בחלל, כיוון שהיא בולטת מהתקרה ובכך מציבה מכשול לא נעים למי שרוצה לעבור בחדר בנוחות. כדי למנוע את אי הנוחות הזו, חשוב לתכנן מראש את מיקום תליית הטלוויזיה, ואף להתייעץ עם מתקין טלוויזיה מוסמך שייעץ על שיטת ההתקנה הטובה ביותר.

התקנת טלוויזיה בתקרה באמצעות מתקין מוסמך – למה זה חשוב?

נוסף לייעוץ מקצועי בנוגע לשיטת ההתקנה המתאימה, מתקין טלוויזיה יוכל להבטיח כי ההתקנה של הטלוויזיה תהיה איכותית ובטיחותית.

רוצים לתלות טלוויזיה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

אנחנו מתמחים בתליית טלוויזיות מכל הסוגים והגדלים, על כל סוגי הקירות! בעזרת הציוד האיכותי ביותר והמתקינים המקצועיים שלנו הפכנו לחברה המובילה בארץ לתליית טלוויזיות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ומתקין שלנו בדרך אליכם :)

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!