התקנת טלויזיה סמסונג על הקיר

הטלוויזיה תופסת הרבה מקום? אפשר לתלות אותה!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
תוכן עניינים

התקנת טלויזיה סמסונג על הקירטלויזיה סמסונג היא אחת הטלוויזיות הנפוצות והאיכותיות שקיימות בשוק. חברת סמסונג היא חברה וותיקה ומצליחה שמייצרת מוצרי חשמל איכותיים וחדשניים. כך גם לגבי הטלוויזיות של סמסונג. על התקנת טלויזיה סמסונג על הקר נרחיב במאמר הבא. 

 

התקנת טלויזיה סמסונג על הקיר- למה דווקא סמסונג?

לטלוויזיות סמסונג יש יתרונות רבים שמבדילים אותן מטלוויזיות אחרות. כפי שציינו, סמסונג היא חברת אלקטרוניקה וותיקה ומצליחה שמספקת מוצרי חשמל איכותיים וחדשניים במיוחד. כך גם בנוגע לטלויזיה סמסונג. טלויזיה סמסונג היא טלויזיה ברמה גבוהה עם איכות תמונה וחדות המאפשרים חוויית צפייה מדהימה ואיכותית. מלבד לרזולוציה הגבוהה המאפיינת את הטלויזיה של סמסונג, הטלויזיה מעוצבת ודקה במיוחד ולכן נחשבת גם לפריט עיצובי ייחודי. 

כיום טלויזיות של סמסונג מגיעות עם רמקולים מובנים איכותיים במיוחד עם הספק גבוה. הסאונד של הטלוויזיות הוא בעל אפקט צליל היקפי ובזכותו אין צורך לחבר לטלויזיה רמקולים מקצועיים בשביל לשדרג את חוויית הצפייה. 

התקנת טלויזיה סמסונג על הקיר- דגשים חשובים

על מנת להתקין טלויזיה סמסונג על הקיר יש לקחת בחשבון מספר דגשים חשובים. קודם כל טלויזיות סמסונג הן גדולות ודקות ולכן יש צורך בדיוק מקסימלי בעת ההתקנה שלהן. ההתקנה תתבצע בהתאם לפרמטרים כמו גודל הטלויזיה, המשקל של הטלויזיה, החלל בו תתבצע ההתקנה, מטרת השימוש בטלויזיה ומתקן התלייה בו תשתמשו. מסכים הקטנים מ-55 אינץ יהיו פשוטים יותר להתקנה, אך בכל הנוגע למסכים הגדולים מ-55 אינץ יש לדעת בדיוק מה לעשות וכיצד על מנת שההתקנה תתבצע באופן נכון ובטוח.   

 

התקנת טלויזיה סמסונג על הקיר- אפשרויות תלייה

קיימים סוגים שונים של מתקני תליה. על מנת לבצע התקנה נכונה חשוב להבדיל בין מתקני התלייה השונים ובהתאמתם לסוגי טלוויזיות, לגודל שלהם, למשקל שלהם ולמטרת התליה. חשוב להבין את ההבדלים בין מתקני התלייה השונים על מנת לבחור במתקן המתאים ביותר. 

חשוב מאוד לשים לב, למשקל הטלויזיה. ההמלצה שלנו היא לקחת מקדם ביטחון של 10 ק"ג ממשקל הטלויזיה (על טלויזיה של 10 ק"ג לקחת מתקן שמסוגל לשאת 20 ק"ג).

  • מתקן צמוד קיר

מתקן צמוד קיר הוא מתקן המתאים להתקנת טלויזיה על קיר בטון, קיר בלוקים וקיר גבס. מתקן זה נחשב למתקן הנפוץ ביותר. מתקן צמוד קיר מאפשר התקנה באופן צמוד לקיר כך שלא רואים את מתקן התליה ולא ניתן לשנות את זווית הטלויזיה. 

  • מתקן זרוע

מתקן זרוע הוא מתקן שמתאים להתקנת טלויזיה על קיר בטון וקיר בלוקים. מתקן זה מאפשר לשנות את זווית הטלויזיה. קיימים מגוון מתקני זרוע בשור וניתן לבחור בין מתקן זרוע חשמלי למתקן זרוע ידני. 

  • מתקן מעלית

מתקן מעלית הוא מתקן שיכול להשתלב עם כל קיר ואף עם התקרה או הרצפה של הבית. מתקן מעלית הוא מתקן בו מלבישים את מסך הטלויזיה בתוך מעלית שתוכננה מראש בעיצוב הבית. כאשר מעוניינים לצפות בטלויזיה ניתן לפתוח את המעלית. הפעלת המעלית מתבצעת על ידי שלט ייעודי. מתקן מעלית הוא מתקן אסתטי ועיצוב שיכול להשתלב עם עיצוב הקיר, התקרה או הרצפה. כמו כן, מתקן זה מאפשר לשנות את גובה הטלויזיה בהתאם לנוחיות שלכם

  • סטנד

סטנד הוא מתקן תליה עומד. הסטנד עובד למעשה כמו חצובה אשר עליה מניחים את הטלויזיה. מדובר במתקן תליה פשוט שניתן להציב בכל מקום בבית. 

 

התקנת טלויזיה סמסונג על הקיר- האם לעשות זאת לבד?

אם אתם יודעים כיצד להתקין טלויזיה על הקיר, להבדיל בין סוגי הקירות השונים, לדעת כיצד להתקין ולקדוח בכל סוג קיר, להבדיל בין ברגים ולדעת מתי צריך להשתמש בדיבלים אז כן אתם יכולים לעשות זאת לבד. אבל, אם אתם לא בטוחים בנוגע לדברים הללו, ההמלצה שלנו היא לפנות לאיש מקצוע שיבצע עבורכם את ההתקנה. 

התקנת טלויזיה סמסונג על הקיר יכולה להיות התקנה לא פשוטה ואתם לא רוצים לפגוע בטיב הקיר שלכם. התקנת טלויזיה סמסונג על הקיר מצריכה מהמתקין לקחת בחשבון מספר אלמנטים שונים כמו קידוח בקיר, גובה התקנת הטלוויזיה, גודל חלל החדר, קווי חשמל וקווי תקשורת שעוברים בקיר ועוד. לכן, מומלץ לבחור במתקין טלוויזיה מקצועי ואמין שיבצע זאת בצורה נכונה. הבחירה באיש מקצוע תשתלם ותבטיח התקנה בטוחה ונכונה. 

התקנת טלויזיה סמסונג על הקיר- כמה זה עולה?

המחיר של התקנת טלויזיה סמסונג על הקיר הוא לא חד משמעי והוא מושפע ממספר גורמים שונים.

לגודל הטלויזיה תהיה השפעה על המחיר. עבור טלויזיות גדולות בגודל של 70-75 אינץ' המחיר יהיה יקר יותר. גם סוג מתקן התליה יכול להשפיע על המחיר של ההתקנה. התקנת מתקן צמוד קיר היא פשוטה יותר ממתקן זרוע ולכן תהיה זולה יותר. 

כמו כן יש להבין היכן אתם בוחרים להתקין את הטלויזיה, על הקיר? על התקרה? בתוך נישת גבס? לכל אחד מהסוגים יהיה מחיר אחר. 

לכן קשה לענות באופן חד משמעי כמה יעלה להתקין טלויזיה סמסונג על קיר. עם זאת ריכזנו לכם טווח מחירים ממוצע- 

  • התקנת טלויזיה סמסונג על קיר גבס תנוע בין 200 ל-350 שקלים. 
  • התקנת טלויזיה סמסונג על קיר בלוקים תנוע בין 300 ל-400 שקלים. 
  • התקנת טלויזיה סמסונג בגודל של עד 55 אינץ תנוע בין 200 ל-300 שקלים.
  • התקנת טלויזיה סמסונג בגודל של 70-75 אינץ' תנוע בין 350 ל-450 שקלים. 
  • התקנת טלויזיה על מתקן זרוע תנוע סביב 350 שקלים. 
  • התקנת טלויזיה על מתקן צמוד קיר תנוע סביב 200 שקלים. 

 

לסיכום, 

התקנת טלויזיה סמסונג על הקיר היא משימה לא פשוטה אך בהחלט אפשרית. אם אתם לא בטוחים כיצד לעשות זאת נכון מומלץ להיעזר באיש מקצוע שיידע לבצע את ההתקנה באופן המדויק והנכון ביותר. 

רוצים לתלות טלוויזיה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

אנחנו מתמחים בתליית טלוויזיות מכל הסוגים והגדלים, על כל סוגי הקירות! בעזרת הציוד האיכותי ביותר והמתקינים המקצועיים שלנו הפכנו לחברה המובילה בארץ לתליית טלוויזיות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ומתקין שלנו בדרך אליכם :)

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!