התקנת טלויזיה ישירה

הטלוויזיה תופסת הרבה מקום? אפשר לתלות אותה!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
תוכן עניינים

התקנת טלויזיה ישירההתקנת טלויזיה ישירה מתבצעת ישירות על גבי הקיר. התקנה זו מתבצעת על ידי מתקן צמוד קיר שנחשב למתקן התלייה הנפוץ ביותר. על התקנת טלויזיה ישירה ועל הפרמטרים השונים בהם יש להתחשב בביצועה נרחיב במאמר הבא. 

 

מהי התקנת טלויזיה ישירה?

התקנת טלויזיה ישירה היא התקנה שמתבצעת ישירות על גבי הקיר. התקנה זו מתבצעת על ידי מתקן צמוד קיר, כלומר מתקן עליו תולים את הטלוויזיה באופן צמוד לקיר כך שלא רואים את מתקן התלייה כלל. מתקן צמוד קיר הוא מתקן התלייה הנפוץ ביותר כיום והוא ניתן ליישום על גבי כל סוגי הקירות- קיר בטון, קיר בלוקים וקיר גבס. יש מתקני תלייה צמודי קיר שמאפשרים לשנות את זווית הטלוויזיה ויש כאלה שלא לכן יש לקחת זאת בחשבון לפני הבחירה. בשביל לבחור את מתקן צמוד הקיר המתאים ביותר לטלוויזיה שלכם עליכם לקחת בחשבון פרמטרים כמו גודל הטלוויזיה ומשקלה. 

גודל ומשקל הטלוויזיה

כפי שציינו קודם, בהתקנת טלויזיה ישירה על גבי הקיר צריך לבחור את מתקן צמוד הקיר המתאים ביותר. בחירת מתקן התלייה תתבצע בהתאם למשקל הטלוויזיה ולגודלה. גודל הטלוויזיה ישפיע על גודל המתקן שתצטרכו. בדרך כלל לטלוויזיה בגודל 42 אינץ' יש להתאים מתקן שונה מאשר לטלוויזיה בגודל של 100 אינץ' לדוגמא. 

כך גם בנוגע למשקל הטלוויזיה. חשוב לבחור במתקן תלייה שמסוגל לשאת את משקל הטלוויזיה. ההמלצה היא לבחור במתקן שמסוגל לשאת 10 ק"ג יותר ממשקל הטלוויזיה שלכם. כלומר, לקחת מקדם ביטחון של לפחות 10 ק"ג, כך שאם הטלוויזיה שלכם שוקלת 10 ק"ג תבחרו מתקן שמסוגל לשאת 20 ק"ג. כך תוכלו להיות בטוחים שהמתקן יצליח להחזיק את הטלוויזיה כהלכה. 

 

מה הגובה האידיאלי להתקנת טלויזיה ישירה?

כאשר בוחרים לבצע התקנת טלויזיה ישירה על גבי הקיר עם מתקן צמוד קיר חשוב לקחת בחשבון את גובה ההתקנה האידיאלי. כאשר תתקינו את הטלוויזיה בגובה הנכון תוכלו להנות מחוויית צפייה מהנה, כיפית, ללא מאמץ וללא כאבי צוואר. על מנת לבחור את הגובה האידיאלי להתקנת הטלוויזיה יש לחלק את הטלוויזיה ל-3 חלקים לרוחבה (כמובן בדמיון). לאחר מכן יש לשבת במקום בו אנחנו מתכננים לצפות בטלוויזיה- ספה, פינת ישיבה, מיטה וכדומה. כאשר אתם יושבים במקום הישיבה העיניים שלכם צריכות להגיע לקצה העליון של השליש התחתון או לכיוון פס האמצע של הטלוויזיה. מיקום זה נחשב לגובה האידיאלי להתקנת טלויזיה ישירה. שימו לב נוכל להקל עליכם- בישיבה על ספה סטנדרטית הגובה המומלץ הוא בין 80 ל-90 ס"מ מעל הרצפה ובשכיבה על מיטה הגובה המומלץ הוא בין 120 ל-140 ס"מ מעל הרצפה. 

 

כיצד נבחר מתקין מקצועי?

כפי שהבנו, התקנת טלויזיה ישירה מצריכה התחשבות בפרמטרים שונים כמו גובה ההתקנה, בחירת מתקן התלייה, מיקום הטלוויזיה בחלל בהתאם לפרמטרים כמו סוג החלל, גודל החדר, תאורה שעלולה להשפיע על חווית הצפייה ועוד. לכן ההמלצה היא לבצע את ההתקנה על ידי מתקין מקצועי, מנוסה ומיומן. בשביל לבחור מתקין כזה יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים. קודם כל בחרו במתקין מקצועי, שייתן לכם ייעוץ מקצועי בנוגע למיקום האידיאלי של ההתקנה בהתאם לפרמטרים שציינו קודם. בררו מה הניסיון של המתקין וזכרו- בדרך כלל, ככל שיש יותר ניסיון כך איש המקצוע יהיה יותר מקצועי ומיומן וההתקנה תתבצע בצורה הטובה ביותר. דבר חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת מתקין מקצועי הוא הזמינות של המתקין. בשביל לקבל מענה מהיר מומלץ לבחור במתקין זמין. כמו כן בחרו איש מקצוע אמין שיגיש לכם הצעת מחיר רלוונטית לפני התחלת העבודה, מנפיק קבלות ומעניק אחריות מלאה על העבודה שהוא מבצע. בשביל להיות בטוחים שאתם מקבלים החלטה מושכלת ובוחרים מתקין מקצועי ואמין תוכלו להיעזר בהמלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים. כיום קיימים אתרים רבים לרבות קבוצות בפייסבוק בהם ניתן למצוא חוות דעת על אנשי מקצוע. 

כמה עולה התקנת טלויזיה ישירה?

המחיר להתקנת טלויזיה משתנה בהתאם לגורמים שונים כמו מורכבות העבודה, הצורך בציוד מיוחד, משך העבודה ועוד. מהסיבה הזו קשה לענות באופן חד משמעי כמה תעלה ההתקנה. באופן ממוצע, המחיר עבור התקנת טלויזיה בסיסית על ידי איש מקצוע אמין תנוע בין 150 שקלים לבין 300 שקלים. עם זאת, יש גורמים שעלולים להעלות את המחיר, לכן חשוב לקחת זאת בחשבון. 

רוצים לתלות טלוויזיה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

אנחנו מתמחים בתליית טלוויזיות מכל הסוגים והגדלים, על כל סוגי הקירות! בעזרת הציוד האיכותי ביותר והמתקינים המקצועיים שלנו הפכנו לחברה המובילה בארץ לתליית טלוויזיות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ומתקין שלנו בדרך אליכם :)

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!