התקנת טלויזיה בשוהם

הטלוויזיה תופסת הרבה מקום? אפשר לתלות אותה!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
תוכן עניינים

התקנת טלויזיה בשוהםרוצים לבצע התקנת טלויזיה בשוהם? המאמר הבא הוא בשבילכם. במאמר הבא נציין את האלמנטים שיש לקחת בחשבון בעת התקנת טלויזיה, ביניהם גובה התלייה, מתקן התלייה, קדיחה, סוג הקיר ועוד. 

 

התקנת טלויזיה בשוהם- דגשים חשובים

התקנת טלויזיה על קיר מצריכה לקחת בחשבון מספר אלמנטים שונים. 

 • קדיחה- התקנת טלויזיה על הקיר מצריכה לקדוח חור בקיר. חשוב מאוד לוודא שאתם קודחים במקום טוב. לשם כך סמנו בעיפרון את הנקודות בהן יש לבצע את הקידוח ובצעו מדידה על ידי פלס. רק לאחר שאתם בטוחים במיקום שבחרתם תקדחו בקיר. חשוב מאוד להיות בטוחים שלא פוגעים בקווי חשמל או תקשורת במהלך הקידוח בקיר. שימו לב שאתם מחזיקים את המקדחה באופן יציב כאשר משקל גופכם מושען לעבר הקיר. חוטי החשמל נמצאים בדרך כלל בקו אופקי לשקע ובקו התחתון מאמצע השקע.
 • פלס- לפני ההתקנה הסופית וודאו כי מתקן התליה ישר וכי הטלויזיה מונחת עליו בצורה ישרה. לשם כך השתמשו בפלס לווידוא הקו הישר. 
 • סוג הקיר- האם ההתקנה תתבצע על קיר גבס? קיר בטון? קיר בלוקים? לכל סוג קיר כזה יכולה להיות השפעה על צורת ההתקנה ועל מתקן התלייה שייבחר. לכן, חשוב מאוד לוודא איזה קיר יש לכם והאם הוא מצריך דיבלים, על מנת לבצע את ההתקנה בצורה נכונה ובטוחה. 

מלבד דגשים אלה, קיימים אלמנטים נוספים שיש לקחת בחשבון בעת התקנת טלויזיה בשוהם. 

התקנת טלויזיה בשוהם- גובה התלייה

גובה התליה הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר כאשר מתקינים טלויזיה. גובה הטלויזיה ייקבע האם נצפה בטלויזיה בנוחות וללא מאמץ או שמא נסבול מכאבי צוואר. לכן, על מנת לשדרג את חוויית הצפייה ולא להתאמץ יש לקחת בחשבון את גובה התלייה המומלץ. עם זאת, אין גובה תליה אחיד עבור התקנת טלויזיה. 

גובה התקנת טלויזיה על גבי הקיר נקבע על פי גודל הטלויזיה והמקום בו אתם יושבים. על מנת לבחור את גובה התקנת הטלויזיה, יש לחלק את הטלויזיה ל-3 חלקים לרוחב בדמיון. לאחר מכן שבו במקום בו תתבצע הצפייה בטלויזיה, יכול להיות ספה, מיטה, כיסא וכדומה. הגובה האידיאלי להתקנת טלויזיה על קיר יהיה הגובה בו העיניים שלכם מגיעות לקצה העליון של השליש התחתון או לכיוון פס האמצע של הטלויזיה.

 • גובה התקנת טלויזיה לישיבה על ספה סטנדרטית הוא בין 80 ל-90 ס"מ מעל הרצפה.
 • גובה התקנת טלויזיה לשכיבה על מיטה הוא בין 120 ל-140 ס"מ מעל הרצפה. 

 

התקנת טלויזיה בשוהם- מתקני תלייה

קיימים סוגים שונים של מתקני תליה. על מנת לבצע התקנה נכונה חשוב להבדיל בין מתקני התלייה השונים ובהתאמתם לסוגי טלוויזיות, לגודל שלהם, למשקל שלהם ולמטרת התליה. חשוב להבין את ההבדלים בין מתקני התלייה השונים על מנת לבחור במתקן המתאים ביותר. 

חשוב מאוד לשים לב, למשקל הטלויזיה. ההמלצה שלנו היא לקחת מקדם ביטחון של 10 ק"ג ממשקל הטלויזיה (על טלויזיה של 10 ק"ג לקחת מתקן שמסוגל לשאת 20 ק"ג).

 • מתקן צמוד קיר

מתקן צמוד קיר הוא מתקן המתאים להתקנת טלויזיה על קיר בטון, קיר בלוקים וקיר גבס. מתקן זה נחשב למתקן הנפוץ ביותר. מתקן צמוד קיר מאפשר התקנה באופן צמוד לקיר כך שלא רואים את מתקן התליה ולא ניתן לשנות את זווית הטלויזיה. 

 • מתקן זרוע

מתקן זרוע הוא מתקן שמתאים להתקנת טלויזיה על קיר בטון וקיר בלוקים. מתקן זה מאפשר לשנות את זווית הטלויזיה. קיימים מגוון מתקני זרוע בשור וניתן לבחור בין מתקן זרוע חשמלי למתקן זרוע ידני. 

 • מתקן מעלית

מתקן מעלית הוא מתקן שיכול להשתלב עם כל קיר ואף עם התקרה או הרצפה של הבית. מתקן מעלית הוא מתקן בו מלבישים את מסך הטלויזיה בתוך מעלית שתוכננה מראש בעיצוב הבית. כאשר מעוניינים לצפות בטלויזיה ניתן לפתוח את המעלית. הפעלת המעלית מתבצעת על ידי שלט ייעודי. מתקן מעלית הוא מתקן אסתטי ועיצוב שיכול להשתלב עם עיצוב הקיר, התקרה או הרצפה. כמו כן, מתקן זה מאפשר לשנות את גובה הטלויזיה בהתאם לנוחיות שלכם. 

 • סטנד

סטנד הוא מתקן תליה עומד. הסטנד עובד למעשה כמו חצובה אשר עליה מניחים את הטלויזיה. מדובר במתקן תליה פשוט שניתן להציב בכל מקום בבית. 

 

התקנת טלויזיה בשוהם- התקנה על התקרה

מלבד להתקנה על הקיר ניתן להתקין טלויזיה על התקרה. התקנת טלויזיה על התקרה מאפשרת לחסוך מקום רב בחלל הבית, מה שיכול להיות פתרון מושלם לבתים צפופים בהם אין מקום למזנון או כאשר הקיר עמוס. 

מלבד לאפשרות לחסוך במקום בחלל הבית, התקנת טלויזיה מהתקרה מהווה גם פתרון עיצובי מיוחד מאוד. המטרה היא לשלב פתרון פונקציונלי ופתרון עיצובי ביחד. לכן חשוב לבחור היכן להתקין את מתקן הטלויזיה וכיצד לשלב אותו בצורה הרמונית עם הבית מבלי שייראה כמו מטען חורג. 

התקנת טלויזיה בשוהם- כמה זה עולה?

המחיר של התקנת טלויזיה הוא לא חד משמעי והוא מושפע ממספר גורמים שונים.

לגודל הטלויזיה תהיה השפעה על המחיר. עבור טלויזיות גדולות בגודל של 70-75 אינץ' המחיר יהיה יקר יותר. גם סוג מתקן התליה יכול להשפיע על המחיר של ההתקנה. התקנת מתקן צמוד קיר היא פשוטה יותר ממתקן זרוע ולכן תהיה זולה יותר. 

כמו כן יש להבין היכן אתם בוחרים להתקין את הטלויזיה, על הקיר? על התקרה? בתוך נישת גבס? לכל אחד מהסוגים יהיה מחיר אחר. 

לכן קשה לענות באופן חד משמעי כמה יעלה להתקין טלויזיה בשוהם. עם זאת ריכזנו לכם טווח מחירים ממוצע- 

 • התקנת טלויזיה על קיר גבס תנוע בין 200 ל-350 שקלים. 
 • התקנת טלויזיה על קיר בלוקים תנוע בין 300 ל-400 שקלים. 
 • התקנת טלויזיה על מתקן זרוע תנוע סביב 350 שקלים. 
 • התקנת טלויזיה על מתקן צמוד קיר תנוע סביב 200 שקלים. 
רוצים לתלות טלוויזיה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

אנחנו מתמחים בתליית טלוויזיות מכל הסוגים והגדלים, על כל סוגי הקירות! בעזרת הציוד האיכותי ביותר והמתקינים המקצועיים שלנו הפכנו לחברה המובילה בארץ לתליית טלוויזיות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ומתקין שלנו בדרך אליכם :)

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!