התקנת טלויזיה במקומות ציבוריים

הטלוויזיה תופסת הרבה מקום? אפשר לתלות אותה!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
תוכן עניינים

התקנת טלויזיה במקומות ציבורייםפתחתם לאחרונה קליניקה חדשה אליה צפויים להגיע לקוחות במהלך כל שעות היום, וכדי שהשהות שלהם במקום תהיה נעימה וחיובית עליכם לדאוג לאבזר את המקום בצורה הטובה ביותר. לכן עליכם למקם בקליניקה מקומות ישיבה נוחים, שולחנות קפה נמוכים עליהם אפשר להניח דברים, ציוד ייעודי עבור הפעלת הקליניקה וכן אבזור אזור ההמתנה במקום לנוחות הלקוחות שממתינים.

נכון לומר שרוב האבזור הדרוש הוא ריהוט מתאים, אך כדאי לשלב בעסק גם טלוויזיה איכותית ממש כפי שניתן לראות טלוויזיות במקומות ציבוריים. מה החשיבות של טלוויזיה בקליניקה שלכם וכיצד מומלץ להתקין אותה בצורה נכונה ובטיחותית? נעסוק על כך במאמר הנוכחי.

התקנת טלוויזיה – כל אחד יכול?

התקנה של טלוויזיה נחוצה לא לצורך הפעלתה, כיוון שמספיק בחיבור כבל החשמל כדי שהיא תעבוד. כשמדברים על התקנת טלוויזיה מתייחסים למיקום שלה בחלל, כאשר ההעדפה היא לרוב להתקין אותה על גבי קיר ייעודי הודות ליכולת העיגון החזקה לקיר, וכן המקום הנוח והטוב ביותר למיקום הטלוויזיה עבור הצופים.

התקנת טלוויזיה בבית היא עניין די פשוט, ואדם בעל ידיים מנוסות בכלי עבודה יכול לבצע את הפעולה בקלות בעצמו. לעומת זאת, התקנת טלויזיה במקומות ציבוריים הופכת להיות עניין מעט יותר מורכב – כיוון שמדובר על תליית טלוויזיה בחלל גדול ושונה מהמאפיינים של הבית הפרטי. 

למה תהליך התקנת טלוויזיה שונה בין בית פרטי למקום ציבורי?

בראש ובראשונה מדובר על העניין הבטיחותי של ההתקנה, כיוון שיש לדעת ולהכיר את אזורי החיווט של חוטי החשמל בקיר אליו מחברים את הטלוויזיה. קדיחה לצורך התקנת טלוויזיה במקום לא נכון, עשויה להוביל לקצר חשמלי, נזק ואף סכנת חיים. בבית הפרטי אפשר לזהות בקלות אזורים ומקומות בקיר שבהם עוברים חוטי חשמל, ואילו במקום ציבורי העניין הופך להיות מורכב יותר ומחייב ידע טכני.

בנוסף לכך, יש לדעת היכן למקם את הטלוויזיה בחלל הציבורי, משום שאין מדובר על נקודת מבט רגילה כמו שצופים בטלוויזיה מהספה בבית שממוקמת בדיוק מול הטלוויזיה, אלא צריך למצוא את זווית הצפייה האידיאלית עבור האנשים שנמצאים במקום הציבורי במיקומים ואזורים שונים.

למה צריך בכלל להתקין טלוויזיה במקום ציבורי?

התקנת טלויזיה במקומות ציבוריים משמשת למגוון צרכים ומטרות, כשהבולטים בהם הינם נוחות הלקוחות והאנשים השוהים במקום הציבורי, וכן כמובן גם צרכי המיתוג והפרסום של עסקים שונים. התקנה של טלוויזיות במקומות ציבוריים נועדה להעביר את שעות הפנאי/המתנה בצורה יותר נוחה עבור הצרכנים השונים, כך שהם פחות ירגישו שהזמן שלהם "מבוזבז" בזמן המתנה במקום אליו הם הגיעו כדי לקבל שירות, לרכוש מוצר, לקבל ייעוץ וסיוע או כל צורך אחר.

כאמור, טלוויזיה שמותקנת במקום ציבורי משמשת גם את בעלי העסקים שבחרו להתקין את הטלוויזיה במקום, כיוון שבאמצעותה הם יכולים להעביר ללקוחות, עוברי אורח וכל צרכן פוטנציאלי אחר מסרים שיווקיים בצורה אפקטיבית יותר. מסר פרסומי שמופיע על מסך טלוויזיה מוקרן לכל כך שאדם שמתבונן למסך שנמצא מולו נתפס כמו "שבוי" באותו מסר שיווקי והוא בוחר האם להתייחס אליו בזמן נתון, או לא להתייחס כשאותו מסר נמצא בתודעתו באופן שאינו מודע.

שיטות נפוצות להתקנת טלוויזיות במקומות ציבוריים 

התקנת טלוויזיות במקומות ציבוריים מצריכה ידע טכני נדרש בתחום, כאשר תהליך ההתקנה מתבצע באמצעות שיטות שונות המתאימות למקום הציבורי הייעודי בו מסכי הטלוויזיה נתלים:

  • מתקן תלייה עם זרוע – זהו אחד ממתקני התלייה הנפוצים בשימוש עבור התקנת טלויזיה במקומות ציבוריים, כיוון שהזרוע המחוברת לטלוויזיה ולקיר מאפשרת מרחב תמרון גמיש ופרקטי יותר להשגת זווית צפייה נוחה. קיימים מתקני תלייה עם זרוע ידנית או חשמלית על פי העדפה.
  • מתקן תלייה בתקרה – זהו מתקן לתליית טלוויזיות המיושם גבוה בתקרה, והוא פרקטי ושימושי עבור מקומות ציבוריים עם חללים גדולים.
  • מתקן תלייה צמוד קיר – מתקן תלייה המאפשר התקנת טלוויזיה צמודה לקיר, והוא ייעודי עבור חללים קטנים.
  • עמוד ייעודי לתליית טלוויזיה – מדובר על מתקן חדש וטרנדי, המאפשר התקנה של טלוויזיות שונות על גבי עמוד צר וארוך, ולכן קיימת אפשרות למקם את הטלוויזיה כמעט בכל מקום בחלל.
  • מתקן תלייה עם מעלית – מתקן משוכלל הפועל בצורה חשמלית, כאשר מסך הטלוויזיה מוסתר בתוך רהיט או נישה ייעודית.

באילו מקרים אפשר למצוא טלוויזיה במקומות ציבוריים?

אפשר לראות טלוויזיות במקומות ציבוריים רבים ומגוונים כמו מוסדות רפואיים, שם זמני ההמתנה ארוכים וממושכים וכך מאפשרים למטופלים להעביר את זמן ההמתנה בצורה נוחה יותר. לרוב במוסדות בריאות ציבוריים הטלוויזיה תשמש להצגת ערוצים ותכנים להעברת שעות הפנאי, ואילו במוסדות בריאות פרטיים ישולבו במסכים בדרך כלל גם מסרים פרסומיים שונים לטובת אותם מוסדות בהם המטופלים מבקרים.

גם במקומות ציבוריים המשמשים לפנאי וצרכנות אפשר למצוא טלוויזיות במיקומים שונים, כמו קניונים, מרכזי מסחר פתוחים, חנויות אופנה ואפילו מסעדות ומזנוני אוכל. נוסף להצגת תכנים ופרסומים, בעלי העסקים השונים נעזרים במסכי הטלוויזיה כדי להציג ולהעביר מידע פרקטי עבור הלקוחות/צופים כמו שעות פתיחת העסק, דרכים ליצירת קשר, מהות העסק/מוסד בו הם נמצאים וכו'.

רוצים לתלות טלוויזיה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

אנחנו מתמחים בתליית טלוויזיות מכל הסוגים והגדלים, על כל סוגי הקירות! בעזרת הציוד האיכותי ביותר והמתקינים המקצועיים שלנו הפכנו לחברה המובילה בארץ לתליית טלוויזיות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ומתקין שלנו בדרך אליכם :)

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!