התקנת טלוויזיה LG

הטלוויזיה תופסת הרבה מקום? אפשר לתלות אותה!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
תוכן עניינים

התקנת טלוויזיה LGהתקנת טלוויזיה יכולה לא רק לשפר את איכות החדר, אלא גם לחסוך בלא מעט מקום. כדי להתקין מסך טלוויזיה תצטרכו לבחור בין מתקני התלייה השונים או לבחור למקם את מסך הטלוויזיה על גבי שידה. אם בחרתם במתקן תלייה ההמלצה היא להיעזר בשירותים של מתקינים מקצועיים כדי לקבל אחריות מקיפה על העבודה ומעבר לכך, מתקינים מקצועיים ידעו איך למקם את המסך בצורה נכונה מבחינת גובה ביחס למרחק. 

 

מהם סוגי מתקני התלייה?

  • זרוע מתכווננת – יש כמה סוגים של מתקן תלייה מסוג זה. הסוג הישן ביותר הוא מיועד למסכי טלוויזיה רחבים. ניתן להניע את הזרוע בזוויות שונות והיא לא צמודה לקיר. הסוג השני הוא מתקן תלייה אוניברסלי, מתקן תלייה זה גם ניתן להזזה והוא מתאים לכל סוגי המסכים. ניתן להניע את המתקן בזוויות שונות ובגבהים שונים. לבסוף, יש לנו זרוע חשמלית, היא אמנם יקרה יותר אך הנוחות בשימוש שווה את המחיר.
  • מתקן צמוד קיראלו הם גם מתקנים ישנים יחסית, אבל עדיין הם נחשבים לפופולאריים. מתקנים אלו משמשים אותו כאשר אנחנו לא מעוניינים בשום תזוזה של הטלוויזיה. התקנת טלוויזיה lg יכולה להתאים לשני סוגי ההתקנות וזאת בהתאם לבחירה שלכם. 

מהם היתרונות בהתקנה מקצועית?

כאמור, אתם לא חייבים לקרוא לבעל מקצוע כדי לצורך התקנת טלוויזיה LG או כל סוג אחר, תוכלו לעשות זאת לבד. מנגד, יש מספר דברים שחשוב לדעת בהקשר להתקנת עצמאית:

  1. אחריות – התקנה עצמאית הינה באחריות המתקין בלבד. לכן, כאשר אנחנו בוחרים בעל מקצוע שיתקין עבורנו את מסך הטלוויזיה נקבל אחריות מלאה לכל מקרה של תקלה. האחריות היא מטעם המתקין ולא מטעם החברה ממנה רכשתם את המסך.
  2. תלייה מדויקת – תליית מסך טלוויזיה אינה פשוטה כפי שהיא נראית. מעבר לתלייה עצמה, יש להתאים את גובה ומרחק התליה ביחס לגודל החדר. יש נתונים מדויקים בהקשר לתלייה מדויקת, זאת בהתאם לגודל המסך עצמו. כאשר בעל מקצוע מנוסה מגיע אליכם הוא יידע להתאים את התליה בצורה הנוחה ביותר ואתם תוכלו להנות מצפייה בטלוויזיה ללא שום כאבים נלווים או קושי.

 

איך בוחרים מתקן תלייה?

בחירת מתקן תלייה תלויה בתקציב שלכם ובמה אתם מצפים ממסך הטלוויזיה. יש מקרים רבים בהם לא נוכל לתלות את מסך הטלוויזיה בצורה אופקית וישרה מול ספת הסלון ולכן, הבחירה שלנו תהיה בזרוע מתכווננת. ההמלצה שלנו היא כן לבחור בזרוע מתכווננת בכל מצב בכדי שתוכלו תמיד לשנות את זווית המסך והטלוויזיה לא תהיה מקובעת. מנגד, המחיר של זרוע מתכווננת הוא גבוה יותר מאשר המחיר של מתקן צמוד קיר או כל מתקן תלייה אחר. יש עוד סוגים של מתקני תליה שהם פחות נפוצים אבל קיימים, גם מתקן תלייה על עמוד, מתקן תליה מסוג "מעלית" ועוד, כאן לרוב נדרש בעבודות תשתית לפני ביצוע ההתקנה. 

כמה עולה התקנת טלוויזיה LG?

המחיר של התקנת טלוויזיה מושפע משלושה גורמים: גודל המסך, מתקן תלייה ומורכבות העבודה. כולנו יכולים להבין מה גודל המסך ומתקן תלייה הם, אבל מה בנוגע למורכבות העבודה? שימו לב, יש תנאים שונים להתקנת טלוויזיה ולרוב העבודה תהיה סטנדרטית. המחיר עבור התקנה סטנדרטית נע בין 200 ש"ל ל-300 ש"ח. אך כאשר מדובר על התקנה מורכבת כמו התקנה על קיר גבס, התקנת טלוויזיה על התקרה או כל דבר אחד שהופך את ההתקנה למורכב יותר, אז המחיר עשוי לעלות בכ-100 ש"ח. 

רוצים לתלות טלוויזיה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

אנחנו מתמחים בתליית טלוויזיות מכל הסוגים והגדלים, על כל סוגי הקירות! בעזרת הציוד האיכותי ביותר והמתקינים המקצועיים שלנו הפכנו לחברה המובילה בארץ לתליית טלוויזיות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ומתקין שלנו בדרך אליכם :)

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!