התקנת טלוויזיה טושיבה

הטלוויזיה תופסת הרבה מקום? אפשר לתלות אותה!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
תוכן עניינים

התקנת טלוויזיה טושיבההתקנת טלוויזיה נראית כמו החלק הפשוט ביותר ברכישה, אבל למעשה מדובר בשלב קריטי. התקנת המסך נעשית באופן עצמאי או על ידי אנשי מקצוע. התקנת המסך אינה רק תלייה של המסך על הקיר, עלינו לקחת בחשבון שיקולים שונים כמו החומר ממנו עשוי הקיר, בחירת דיבלים וברגים מתאימים, בחירת מתקן תלייה ובחירת מיקום התלייה. אם אתם עומדים לרכוש או כבר רכשתם טלוויזיה של חברת טושיבה כדאי שתמשיכו לקרוא.

 

חברת טושיבה

חברת טושיבה היא חברה יפנית, החברה מוכרת בייצור מוצרי אלקטרוניקה: מחשבים, מוצרי סאונד ומסכי טלוויזיה בעיקר. החברה נוסדה בשנת 1939 בשם אחר ואילו רק בשנת 1978 החברה שונתה באופן רשמי לחברת טושיבה. חברת טושיבה מייצרת מסכי טלוויזיה בגדלים ובאיכויות שונות כמו מסכי QLED ומסכי OLED. החברה עברה טלטלות רבות בזמן פעילותה אך כיום נמצאת במקום יציב. אם רכשתם מסך של החברה, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על התקנת טלוויזיה טושיבה.

מהן האפשרויות שלכם?

התקנת מסך טלוויזיה הוא מזמן לא מה שהכרנו, היום יש כל כך הרבה אפשרויות שיכולות לשפר את הצפייה שלנו פי כמה וכמה. לדוגמא, בעבר היה לנו שתי אפשרויות, האחת היא לתלות את הטלוויזיה צמוד לקיר והאפשרות השנייה הייתה להעמיד את מסך הטלוויזיה על גבי מתקן. היום נוספו עוד אפשרויות כמו זרוע מתכווננת, אנחנו נוכל לבחור את זווית המסך בהתאם לבחירה שלנו. הזרוע יכולה להיות ידנית או חשמלית, כמובן שזה משפיע על המחיר וגם על הנוחות.

מעבר לאלו, יש עוד התקנות מיוחדות בהן מסך הטלוויזיה מוטמן בתקרה ואפילו בריהוט ובלחיצה מסך הטלוויזיה יוצא. כאן מדובר על התקנות יותר יוקרתיות והמחיר יהיה ביחס לכך ובהתאם לעוד קריטריונים כמו מצב הבנייה – האם מדובר על מבנה קיים או מבנה בתהליכי בנייה, תשתיות, חיפויים ועיצוב. האפשרויות הפופולריות ביותר הן כמובן מה שציינו, זרוע מתכווננת ותלייה צמודה לקיר. 

 

על מה אנחנו ממליצים?

לדעתנו הבחירה היא בהתאם לנוחות שלכם לפני הכל, ובהתאם לדברים נוספים כמו מיקום התלייה. היתרון הבולט של זרוע מתכווננת הוא שאנחנו נוכל לשנות את הזווית בהתאם לצורך שלנו, בהתאם לכמות האורחים ולא נשאר "מקובעים" בזווית אחת. כמו כן, כאשר מדובר על מסך טלוויזיה בו החיבורים נמצאים בחלק האחורי שלה אנחנו מוצאים את עצמו בבעיה יותר גדול בזמן שמדובר על מתקן צמוד קיר. לכן, אנחנו יותר מעדיף זרוע מתכווננת וכמובן שזה בהתאם לתקציב שלכם. 

כמה עולה התקנת טלוויזיה טושיבה?

המחיר של התקנת טלוויזיה טושיבה היא בתור התחלה ביחס לגודל המסך. ככל שהמסך גדול יותר כך המחיר יהיה בהתאם. הסיבה לעליה במחיר עקב גודל המסך הוא בגלל שני גורמים: כאשר מדובר על מסך גדול ידרשו שני בעלי מקצוע לביצוע המלאכה, והנתון השני הוא שמחיר המסך הוא יקר יותר. מכיוון שהחברה מזכה אתכם באחריות מלאה במקרה של פגיעה במסך החברה גם גובה מחיר גבוה יותר למסכים גדולים. 

מחיר ההתקנה נע בטווח של 150-400 ש"ח. המחיר הנמוך מתייחס להתקנות פשוטות, לרוב מדובר על ריבוי התקנות. זאת אומרת, אם יש לכם שני מסכים שתרצו להתקין בעל המקצוע יגבה 150 ש"ח לאחד (כאשר מדובר על מתקן תלייה סטנדרטי). המחיר הגבוה מתייחס למרכבים מורכבים יותר בהם אין גישה למקום, בהם ההתקנה נעשית מהתקרה לדוגמא או כאשר מדובר על מסך טלוויזיה של 75 אינץ' ומעלה. 

רוצים לתלות טלוויזיה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

אנחנו מתמחים בתליית טלוויזיות מכל הסוגים והגדלים, על כל סוגי הקירות! בעזרת הציוד האיכותי ביותר והמתקינים המקצועיים שלנו הפכנו לחברה המובילה בארץ לתליית טלוויזיות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ומתקין שלנו בדרך אליכם :)

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!