התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר

הטלוויזיה תופסת הרבה מקום? אפשר לתלות אותה!
אל תחכו התקשרו עוד היום!
תוכן עניינים

התקנת זרוע לטלוויזיה מחירמה יותר כייף מאשר בסוף כל יום אחרי שסיימנו עם כל המיילים, עם כל המטלות, עם ארוחות הערב, המקלחות, ההרדמות וכל מה שמסביב להרים את הרגלים למעלה ולצפות בטלוויזיה. זה מרוקן, זה משחרר, זה כייף ויש מאיתנו מי שפשוט אפשר להגדיר אותו כמכור. אם גם אתם רכשתם טלוויזיה לאחרונה או שהחלפתם את הישנה בחדשה, אם גם אתם עוברים לדירה או בית וזקוקים לשירות של התקנת זרוע לטלוויזיה, הפוסט הבא בדיוק בשבילכם. למעשה, אנשים שמעוניינים בשירות מקצועי של התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר הוא השיקול הראשון שמעניין אותם. במקרה שאינכם בקיאים במרכיבי השירות והסכומים הנדרשים, מאמר זה מציג את התשובות שאתם מחפשים!

תוכלו למצוא כאן את המשתנים שעשויים להשפיע על מחיר תליית הטלוויזיה שלכם על הקיר, ואיך לבחון את הצעות המחירים שתקבלו. בכל אופן, תמיד כדאי להשוות בין כמה ב עלי מקצוע ולעולם לא ללכת על ההצעה הכי זולה רק משום שהיכ הכי זולה. המידע ייתן לכם ידע פנימי, כך שתוכלו להבין את הערך של השירות.

זרוע הטלוויזיה

נתחיל עם המרכיב הכי ברור. הזרוע שתבחרו משפיעה על התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר. חברה שמספקת שירותי תליית טלוויזיה, תבצע את המשימה במקצועיות, אבל המחיר כולל את הזרוע עם חבילת התקנה. ככל שהזרוע מורכבת יותר ככה המחיר נוטה לעלות.

גישה זו מסייעת להגברת היעילות ככל האפשר, מבלי לבזבז זמן על התעסקויות מיותרות עם רכיבים שאינם מתחברים לטלוויזיה, כך שהתוצאות הן התקנה איכותית ואמינה בכל פעם. הצעה לשירות התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר עשויה לכלול את הזרוע, או שהיא נכללת כתוספת אופציונלית.

במקרים אחרים, מתקינים פחות מקצועיים יפנו אתכם לקניית הזרוע בעצמכם, מה שנראה מוזר וצריך לסמן את רמת המקצועיות הנמוכה של החברה. בהתייחס לתושבת הטלוויזיה, השיקולים הבאים ישפיעו על העלות של השירות. כמובן שכאשר בוחרים להתקין זרוע, כדאי ואף רצוי לבדוק מה תהליך ההתקנה כולל, האם הזרוע באמת מתאימה לטלוויזיה אותה אתם רוכשים וכמובן לקיר שעליה היא מותקנת. חשוב לציין כי יש זרועות מכל מיני סוגים, אפילו זרועות חשמליות, מתכווננות ואפילו כאלה שנכנסות לתוך הקיר או התקרה ולכן שמדובר בהתקנה של זרוע לטלוויזיה, לא תמיד התהליך קצר ופשוט. 

איכות תושבת הרכבה לטלוויזיה

התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר משתנה לפי המגוון הרחב של האיכויות הזמינות. מומלץ להימנע מבחירת הזרוע הזולה ביותר, מכיוון שהיא עלולה להוביל לפגיעה בטלוויזיה, ועלות נמוכה אינה שווה את הדאגה לרמת האבטחה של הטלוויזיה לקיר. 

שיקול האיכות חשוב במיוחד כאשר לתליית הטלוויזיה שלכם יש חלקים נעים, כמו סוגרי קיר הטיה וסוגרי קיר בתנועה מלאה. גם אין זה הגיוני להוציא 1,300 ₪ על טלוויזיה חדשה רק על מנת להשתמש בסוגר הזול ביותר שיש. 

מתקין מקצועי קובע שירות התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר רק כשהוא מסוגל לספק את המותג והדגם של הזרוע, כך שהוא סמוך ובטוח שהשירות המוצע יתבצע במקצועיות, ביעילות ובמומחיות.

סוג הזרוע

מלבד האיכות הגבוהה של הזרוע לטלוויזיה, סוג הזרוע צריך להתאים להתקנה על הקיר, והבחירה תשפיע על התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר שיכול להשתנות בהתאם. הסוגים הנפוצים ביותר הם זרועות קבועות, הטיה ותנועה מלאה.

זרוע לטלוויזיה בסגנון הטיה

זרוע לטלוויזיה בסגנון הטיה מאפשרת לטלוויזיה שתלויה על הקיר להיות מופנית בזווית מטה עד למצב הצפייה שלכם. התקנה זו מסייעת ביצירת זוויות צפיה אופטימליות כאשר טלוויזיה מותקנת גבוה על הקיר, מה שמאוד נפוץ עם מסכים לתלייה על הקיר בחדרי שינה וטלוויזיות שמורכבות מעל השידה בסלון. 

התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר לסגנון של זרוע בהטיה משתנה גם לפי סוג המסך, הגודל שלו, וזווית הצפייה המועדפת. זרוע קיר בהטיה לטלוויזיה מסייעת גם כשאתם צריכים להתפטר מהשתקפויות אורות מעצבנים שעשויים להגיע מאור השמש דרך החלונות, או כשאתם צריכים להתקין משהו מאחורי הטלוויזיה, כמו נקודת תקע לטלוויזיה, על מנת לאפשר את פעולת ההטיה והרחקתה באופן טבעי מהקיר. חלק מהסוגים של זרועות לטלוויזיה באיכות גבוהה ניתנים להתקנה על הקיר במצב שאינו הטיה. 

עלות התקנת זרוע לטלוויזיה

התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר משתנה ונקבע בהתאם לדרישות של כל מתקין, גודל הטלוויזיה, סוג הקיר, והעדפות שונות של מזמין השירות. ברוב המקרים, המחירים נעים בין 140-380 ₪ להתקנה.

איך בוחרים מתקין זרוע לטלוויזיה?

בעיקרון, בעידן הדיגיטלי בו אנחנו חיים, הכי קל זה לשלוח הודעת ווטצ’אפ בקבוצה של השכונה ולשאול לגבי הנדימן או מתקין זרועות מקצועי. תוכלו להשוות בין כמה מהם ולקחת החלטה. אם שיטה זו פחות עובדת לכם, תוכלו לשאול אנשים שאתם מכירים כמו שכנים, חברים או בני משפחה. חשוב שהמתקין יעבוד באזור המגורים שלכם כדי שההתקנה אכן תתבצע כמה שיותר מהר. ניתן לברר גם בשיטה נוספת, ברשת האינטרנט, לחפש מתקין זרועות מוסמך או הנדימן וגם כאן יהיה לכם קל מאוד להשוות בין כמה מהם. 

לסיכום, למרות שמדובר כביכול בתהליך פשוט, התקנה של זרוע איננה עניין של מה בכך וככל שנבוא מוכנים עם ידע לקראת התהליך, ככה נוכל לבחור את בעל המקצוע המתאים ולהנות מצפיית טלוויזיה כייפית ונעימה לאורך זמן. 

רוצים לתלות טלוויזיה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

אנחנו מתמחים בתליית טלוויזיות מכל הסוגים והגדלים, על כל סוגי הקירות! בעזרת הציוד האיכותי ביותר והמתקינים המקצועיים שלנו הפכנו לחברה המובילה בארץ לתליית טלוויזיות, באחריות!
עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ומתקין שלנו בדרך אליכם :)

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!